Ana sayfa Oyuncular Masumiyet İsmail Kimdir? Ertuğrul Postoğlu Dizileri

Masumiyet İsmail Kimdir? Ertuğrul Postoğlu Dizileri

0
Ertuğrul Postoğlu Dizileri
Masumiyet İsmail Kimdir?

Tecrübeli isim Masumiyet İsmail kimdir ve canlandıran Ertuğrul Postoğlu oynadığı diziler, boyu, eşi ve kaç yaşında gibi soruların cevabı.

Tüm oyuncular için Masumiyet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

Masumiyet İsmail Kimdir?

İşine çok önem veren ve ona saygı duyan biridir. Gençliğinden günümüze dişi tırnağı ile yapmıştır, çok zor ve uzun süreçte bunu elde ettiği için çok önem verir ve işinin değerini bilir.

Fakat bu bazen sorunlara yol açmaktadır. Ne yazık ki, ne zaman ailesine önem vermesi gerektiğini ne zaman işine önem vermesi gerektiğini çok dengeleyemez ve genellikle işini seçer, bu da karakterimizin başına bazen büyük problemler açmaktadır, elbette ailesi ile de arasını bozmaktadır.

Ertuğrul Postoğlu kimdir?

Yaşı:01.01.1967
Boyu:1,82 m
Kilosu:79 kg
Nereli:Malatya
Eşi, Sevgilisi:İlkay Postoğlu ile evli.

Kendisini ekranlarda az görsek de pek çok alanda kendini geliştirmiş biridir, kendisi 1967 yılında Malatya’da doğmuştur. İlk olarak Kabataş Erkek Lisesi’nde eğitim almıştır, daha sonra ise girdiği işlerde pişen biridir.

Kariyerindeki en büyük tecrübe ise 21 sene Kanal D‘nin reklamlarının seslendirmeni olarak görev yapmıştır. Bu da ona seslendirme alanında çok büyük bir tecrübe katmış ve seslendirme sanatı ustası olmuştur.

Son zamanlarda ise bazı dizilerin, konuşan ve bir şeyler hakkında nasihat veren karakteri canlandırmaktadır. İlk televizyon dizi projesi 1997 yılında yer aldığı Böylemi Olacaktı yapımı idi, o yıllardan bu yana toplamda 9 projede yer alarak ve 21 sene Kanal D‘de çalışarak tecrübeli ve tanınan biri haline geldi.

Ertuğrul Postoğlu dizileri, oynadığı diziler

  • Uyanış: Büyük Selçuklu
  • Payitaht Abdülhamid
  • Elimi Bırakma
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • Fi
  • Diriliş: Ertuğrul
  • Paramparça
  • Böylemi Olacaktı
Önceki makaleTeşkilat Serdar Kimdir? Çağlar Ertuğrul Yaşı, Sevgilisi
Sonraki makaleMasumiyet İlker Kimdir? Serkay Tütüncü Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here