Ana sayfa Oyuncular Masumiyet İrem Kimdir? Deniz Işın Yaşı, Sevgilisi

Masumiyet İrem Kimdir? Deniz Işın Yaşı, Sevgilisi

0
Deniz Işın Yaşı, Sevgilisi
Masumiyet İrem Kimdir?

Güzel karakter Masumiyet İrem kimdir ve canlandıran Deniz Işın oynadığı diziler, yaşı, sevgilisi ve boyu gibi merak edilen diğer detaylar.

Tüm oyuncular için Masumiyet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

Masumiyet İrem Kimdir?

Babasının fazla şımartması ve prensesler gibi büyümesi sonucunda pek çok şeye biraz alaycı göz ile bakan ve bazı şeyleri anlaması için onları yaşaması gereken genç güzel bir kadındır.

Kendisi influencer olarak popüler biridir, bunun getirmiş olduğu sosyal bir hayat vardır, hatta kendi evliğine dahi sosyal bir gelişme olarak bakar, yani hayatını değiştirecek ciddi işlere bile bakış açısı bu şekildedir.

Deniz Işın kimdir?

Yaşı:28.05.1992
Boyu:1,69 m
Kilosu:55 kg
Nereli:İzmir
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Genç oyuncu 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk olarak Ege Üniversitesi Kimya Bölümü bölümünü bitirmiş ve aynı üniversite de yüksek lisans yapmıştır, yine de oyuncu olmak istemesi ile oyunculuk eğitimine başlanmıştır.

Böylelikle ilk olarak 2019 yılında Her Yerde Sen dizisinde 23 bölüm Merve Mutlu karakterini canlandırmıştır. Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu, dizininde beğenilmesi ile beraber tanınır hale gelmiştir.

2020 yılında da Sefirin Kızı dizisinde Sahra Yalçın karakteri ile 8 bölüm oynaması ile tanınırlığı pekişmiştir. Kariyerinin başından günümüze toplamda 5 projede yer almıştır. Henüz kariyerinin başlarında bakalım güzel oyuncu gelecek günlerde hangi projelerde yer alacak.

Deniz Işın dizileri, oynadığı diziler

  • Sefirin Kızı
  • İyi Günde Kötü Günde
  • Atiye
  • Her Yerde Sen
Önceki makaleÖlüm Zamanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleTeşkilat Serdar Kimdir? Çağlar Ertuğrul Yaşı, Sevgilisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here