Ana sayfa Oyuncular Masumiyet İlker Kimdir? Serkay Tütüncü Dizileri

Masumiyet İlker Kimdir? Serkay Tütüncü Dizileri

0
Serkay Tütüncü Dizileri
Masumiyet İlker Kimdir?

Merak edilen karakter Masumiyet İlker kimdir ve canlandıran Serkay Tütüncü oynadığı diziler, yaş, boy ve sevgilisi gibi diğer ayrıntılar.

Tüm oyuncular için Masumiyet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

Masumiyet İlker Kimdir?

Babası oldukça zengin bir iş adamıdır, fakat babası çok mükemmeliyetçi biridir. Bu da karakterimize zaman zaman sorun çıkarmaktadır, çünkü ufak hatalar dahi sorun olmaktadır.

Hayatı mahvolmak üzeridir, bir gecede yaptığı o büyük hata 35 senelik didik didik ördüğü her şeyi mahvedecektir ve karakterimiz bu tüm başına gelenleri hak etmiş biri olacaktır.

Serkay Tütüncü kimdir?

Yaşı:7 Şubat 1991
Boyu:1,78 m
Kilosu:76 kg
Nereli:İzmir
Eşi, Sevgilisi:Cansu Kanışkan, ayrıldılar.

Fiziksel özellikleri ile dikkat çeken oyuncu 1991 yılında İzmir’de doğmuştur, ayrıca eğitimini Eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nu bitirerek tamamlamıştır.

Kariyerinde oyunculuk haricinde sunuculuk da yapmıştır, 2018 yılında TV 8‘de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Fakat, bu projeden önce Survivor 2016‘da yer almıştır, zaten kendisi de oradan tanınmaya ve bu tarz bir programın sunuculuğunu üstlenme fırsatı elde etmiştir.

İlk dizi projesi ise 2018 yılında mini dizi olan İnsanlık Suçu adlı yapımda 8 bölüm yer alarak deneyimledi. Daha sonra Bay Yanlış ve Afili Aşk dizileri ile de tanınmaya başladı, toplamda 4 dizide yer almıştır.

Serkay Tütüncü dizileri, oynadığı diziler

  • Bay Yanlış
  • Afili Aşk
  • İnsanlık Suçu
Önceki makaleMasumiyet İsmail Kimdir? Ertuğrul Postoğlu Dizileri
Sonraki makaleMasumiyet Emel Kimdir? Gizem Ergün Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here