Ana sayfa Oyuncular Masumiyet Hande Kimdir? Asena Keskinci Yaşı, Boyu

Masumiyet Hande Kimdir? Asena Keskinci Yaşı, Boyu

0
Asena Keskinci Yaşı, Boyu
Masumiyet Hande Kimdir?

Merak edilen genç karakter Masumiyet Hande kimdir ve canlandıran Asena Keskinci dizileri, yaş, boy ve sevgilisi gibi diğer kişisel detaylar.

Tüm oyuncular için Masumiyet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

Masumiyet Hande Kimdir?

Ela‘nın komşusudur, küçüklükten beri birbirlerini tanır ve birbirlerinden haz etmezler. Ne yazık ki düşmandırlar ve kendilerince herkesin haklı sebebi var.

Karakterimiz henüz küçükken annesinin ona ayrımcı davranışı ve dışlaması yüzünden kindar ve kıskanç bir yapıda büyümüştür, yani karakterimizin bu davranışları sergilemesi küçüklüğüne dayanmaktadır.

Asena Keskinci kimdir?

Yaşı:20 Nisan 2001
Boyu:1,69 m
Kilosu:52 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Evet, Bez Bebek dizisinden tanıdığımız küçük oyuncu büyüdü ve günümüzün tanınan isimlerinden biri olmayı başardı. Kendisi 2001 yılında İstanbul’da doğmuş ve aynı şekilde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünü tamamlamıştır, fakat televizyona çok küçük yaştan beridir alışıktır.

İlk olarak 2005-2006 yılları arasında bulunduğu Hırsız Polis dizisi onun ilk tecrübesi olmuştur, bu şekilde yani çocuk rolünde birkaç bölüm yer aldığı 3 projede daha olmuştur, ta ki Bez Bebek dizisine kadar, burada 2007-2009 yılları arasında rol aldığı 35 bölüm onun için çok değerli bir tecrübe haline gelmiştir.

Fakülteye devam ediyorken bazı filmlerde bulunmuştur, kariyerinin başlangıcına 2005 yılı diyebiliriz, o yıllardan bu yana toplamda 18 projede yer almıştır.

Asena Keskinci dizileri, oynadığı diziler

  • Bir Aşk Hikayesi
  • Dedemin Dolabı
  • Köstebekgiller
  • Bez Bebek
  • Yol Arkadaşım
  • Parmaklıklar Ardında
  • Aliye
  • Hırsız Polis
Önceki makaleTeşkilat Gürcan Kimdir? Ahmet Uğur Say Yaşı, Boyu
Sonraki makaleMasumiyet Umut Kimdir? Ozan Kaya Oktu Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here