Ana sayfa Oyuncular Masumiyet Hale Kimdir? Hülya Avşar Dizileri

Masumiyet Hale Kimdir? Hülya Avşar Dizileri

0
Hülya Avşar Dizileri
Masumiyet Hale Kimdir?

Herkes tarafından tanınan Masumiyet Hale kimdir ve canlandıran Hülya Avşar oynadığı diziler, yaş, nereli ve sevgilisi gibi diğer merak edilenler.

Tüm oyuncular için Masumiyet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

Masumiyet Hale Kimdir?

Dışarıdan çok güçlü ve dobra bir anne gibi görünse de, ne yazık ki o da yılların vermiş olduğu yorgunluğu ve maruz kaldığı şiddeti sırtında taşımaktadır, kocası ile arası iyi değildir. Çünkü, yaşadığı pek çok sorunun kaynağı odur, o da hayata devam edebilmek için sert biri olmuştur.

İlker‘in annesidir, aslında bu sertliğini biraz da ona borçludur, çünkü oğlunu korumak için elinden geleni yapmak zorunda kalır, hayat tehlikelidir, genç insanlar ise bu tehlikenin farkında değildir, oğlunu korumak yine anneye yani kendisine düşer, o da tüm bu olaylara bu sebepten dolayı katılır.

Hülya Avşar kimdir?

Yaşı:10 Ekim 1963
Boyu:1,68 m
Kilosu:58 kg
Nereli:Balıkesir, Edremit
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, şuan biriyle beraber değil.

Kendisi 1963 yılında Balıkesir’de doğmuştur, pek çok alanda aktif olmuştur, ve bu alanlardaki eğitimini genel olarak özel eğitimler ile tamamlamıştır, direkt olarak bir lisans eğitimi değil.

Asıl tanınması ilse Bulvar Gazetesi‘nin 1982 yılında düzenlemiş oldu Kâinat Güzellik Yarışması‘nda seçilerek tanınmıştır. Daha sonra ise yaptığı evlilikler ve bulunduğu projeler ile 80-90’lı yılların en çok konuşular isimlerinden olmuştur. O yıllarda oyunculuktan daha çok şarkıcılığa yoğunlaşmak istedi.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, 1982 yılında yani güzellik yarışmasında seçildikten hemen sonra İntibah adlı mini dizide ilk rolünü aldı, o günlerde oldukça aktif oldu, 80’li yıllar içerisinde yaklaşık 20 projede bulundu. Kariyerinin ilk gününden günümüze ise toplamda 66 projede bulunarak tecrübeli ve çok tanınan biri haline geldi.

Hülya Avşar dizileri, oynadığı diziler

  • Muhteşem Yüzyıl Kösem
  • Kadın İsterse
  • Zümrüt
  • Savunma
  • Ah Bir Zengin Olsam
  • Süper Yıldız
  • Sevginin Gücü
  • Dünya Fraggle
  • İntibah
Önceki makaleBaraj Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleMasumiyet Harun Kimdir? Mehmet Aslantuğ Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here