Ana sayfa Oyuncular Masumiyet Emel Kimdir? Gizem Ergün Yaşı, Boyu

Masumiyet Emel Kimdir? Gizem Ergün Yaşı, Boyu

0
Gizem Ergün Yaşı, Boyu
Masumiyet Emel Kimdir?

Genç karakter Masumiyet Emel kimdir ve canlandıran Gizem Ergün dizileri, sevgilisi, boyu ve kaç yaşında olduğu hakkında diğer bilgiler.

Tüm oyuncular için Masumiyet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

Masumiyet Emel Kimdir?

Asi bir karaktere sahiptir, bu aile içindeki baskıyı ister istemez biraz azaltıyor. Annesi kızlarına çok baskı uygulayan biridir. Ablası annesinden daha çok nasibini almaktadır, yani karakterimizin kişiliği ablasından biraz daha farklı ve özgür.

30’lu yaşlarına gelmesine rağmen annesi erkek arkadaşını bir türlü onaylamaz, evlilik yoluna gidemezler. Karakterin genel olarak özeti bu şekildedir.

Gizem Ergün kimdir?

Yaşı:19.12.1995
Boyu:1,63 m
Kilosu:50 kg
Nereli:Mardin
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

1995 yılında Mardin’de doğan genç oyuncu ilk olarak Yeditepe Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümü’nü tamamlayarak kariyerinin ilk ve en önemli adımını atmıştır.

Bu okuldan 2018 yılında mezun oldu, henüz okuyorken 2016-2017 yılları arasında Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide tam 15 bölüm Narin karakteri ile yer aldı, elbette bu hem tanınmasında etkili oldu hem de çok değerli bir tecrübe elde etmiş oldu.

Daha sonra ise 2017 yılında katıldığı Payitaht Abdülhamid yapımında 14 bölüm yer alarak daha da tanınır hale geldi. Genç oyuncunun kariyerinin başlangıcına 2016 yılı diyebiliriz, ve toplamda 8 projede yer aldı.

Gizem Ergün dizileri, oynadığı diziler

  • Çukur
  • Darısı Başımıza
  • Siyah İnci
  • Payitaht Abdülhamid
  • Umuda Kelepçe Vurulmaz
Önceki makaleMasumiyet İlker Kimdir? Serkay Tütüncü Dizileri
Sonraki makaleTeşkilat Ceren Kimdir? Ezgi Eyüboğlu Yaşı, Sevgilisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here