Ana sayfa Oyuncular Masumiyet Ela Kimdir? İlayda Alişan Boyu, Yaşı

Masumiyet Ela Kimdir? İlayda Alişan Boyu, Yaşı

0
İlayda Alişan Dizileri
Masumiyet Ela Kimdir?

Genç oyuncu Masumiyet Ela Kimdir ve canlandıran İlayda Alişan dizileri, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer kişisel ayrıntılar ile sizlerleyiz.

Masumiyet Oyuncuları konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Masumiyet Ela Kimdir?

Dizimizde bu karakterimiz biraz fevri ve yanlış kararlar alan genç bir kızdır. 19 yaşında iken aşık olduğu adam ne yazık ki babasının patronu olan 35 yaşındaki bir adamdır, birde bunun üzerine karşıdaki adamın zengin bir züppe olması işleri daha da karışık hale sokar.

Aile’nin başına bu yanlış aşk yüzünden pek çok olay gelir. Annesi Bahar kızını bu durumdan kurtarmak için elinden geleni yapar, fakat bu olayın büyüklüğü ne yazık ki tüm aileyi derinden etkiler ve bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmaz.

İlayda Alişan kimdir?

Yaşı:1 Ocak 1996 (25 yıl yaşında)
Boyu:1,60 m
Kilosu:48 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Sevgilisi var, ismi bilinmiyor.

Genç yaşına rağmen oldukça çok ve güzel yapımlarda yer alan oyuncu 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aynı şekilde İstanbul’da lise eğitimini almış ve lisans eğitimini de İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Moda Tasarım bölümünü tamamlayarak, eğitimini almıştır.

Oyuncu ilk olarak 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim yapımıyla ekranlara merhaba demiştir, burada Merve karakteri ile tam 39 bölüm yer almıştır. İlk dizisi olduğu için ve kariyerinin başında olduğu için 39 bölüm oldukça değerli bir tecrübe.

Yani kariyerinin başlangıcına 2011 diyebiliriz, o yıllardan bu yana toplamda 11 projede yer almış ve bu katıldığı çoğu projede yüksek bölüm sayısına ulaşmıştır.

İlayda Alişan dizileri, oynadığı diziler

  • Terapist
  • Şampiyon
  • Hakan: Muhafız
  • Çukur
  • Bana Sevmeyi Anlat
  • Benim Adım Gültepe
  • Bir Çocuk Sevdim
Önceki makaleBaht Zamanı Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleCamdaki Kız Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here