Ana sayfa Genel Masumiyet Dizisinin Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

Masumiyet Dizisinin Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

0
Masumiyet Dizisi Hangi Kanalda?
Masumiyet Dizisinin Konusu Nedir

Ekranların yeni merak uyandıran yapımı Masumiyet dizisinin konusu nedir, ayrıca hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün gibi tüm soruların cevabı.

Üzücü bir hikayeye sahip olan yeni diziye günler kala, dizi hakkında pek çok bilgi merak ediliyor. Bizlerde sizler için bilgi verici konular hazırladık. Bakalım senaryosu ne kadar can alıcı olacak, çünkü dizinin iddialı olduğu alan drama ve konusu da oldukça dramatik görünüyor, ilerleyen bölümlerde daha ne fikir sahibi olacağız.

Masumiyet Oyuncuları ve Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı konularına buradan ulaşarak, bu konular hakkında ayrıntılı bilgiler okuyabilirsiniz.

Masumiyet Dizisinin Konusu

Genç bir kızın yanlış düşüncelere sahip olması, daha doğrusu yanlış bir adama aşık olması ile tüm hikaye başlar. Aşık olduğu adam ne yazık ki kendinden 16 yaş büyük biridir. Genç kızımız 19 yaşında, aşık olduğu adam ise 35 yaşındadır ve babasının patronudur.

Bu durum kendi başına bir sorunken, üstüne zengin ve züppe olması ailenin başına büyük dertler açar. Hikaye tam olarak bu yanlış aşktan başlar, ailenin başına pek çok olay gelir, en kötüsü ise hiç bir zaman bir daha eskisi gibi olamazlar.

Masumiyet Hangi Kanalda, Günü ve Saati?

Dizimiz FOX TV‘de Çarşamba günleri saat 20:00‘da yayınlanmaktadır. İlerleyen günlerde bir değişiklik olmaz ise, şuan için yayın programı budur.

Dizinin konusunu beğendiniz mi? Ağır drama içeriyor ve bunca drama yapımı arasında başarılı olabilir mi?

Önceki makaleArıza Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleUzak Şehrin Masalı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here