Ana sayfa Oyuncular Masumiyet Banu Kaya Kimdir? Asena Tuğal Dizileri

Masumiyet Banu Kaya Kimdir? Asena Tuğal Dizileri

0
Asena Tuğal Dizileri
Masumiyet Banu Kaya Kimdir?

Güzel oyuncu Masumiyet Banu Kaya kimdir ve canlandıran Asena Tuğal oynadığı diziler, yaşı, boyu ve eşi gibi merak edilen diğer detaylar.

Tüm oyuncular için Masumiyet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

Masumiyet Banu Kaya Kimdir?

İlker‘in asistanıdır, bulunduğu yere kendi emekleri ilke geldiği için bunu kaybetmek istemez, yani zor elde ettiği için asistanlık onun için çok değerlidir.

Çünkü, bu iş onun hayat standartlarını yükseltmiş ve onu o yapan şey haline gelmiştir. Plaza kadını diyebiliriz, işler tam da bu noktada patlamakta, çünkü elindekilerini kaybetmemek için yapamayacağı şey yoktur, bu yüzden kötü tarafa testim olmuştur, bu arada Timur‘a aşıktır.

Asena Tuğal kimdir?

Yaşı:1984
Boyu:1,74 m
Kilosu:55 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Şahin Irmak (e. 2018)

Pek çok alanda aktif olan oyuncu 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur, ilk olarak Boğaziçi Üniversitesi’nde çift anadal yaparak Matematik ve Fen Bilimleri fakültelerini aynı anda bitirmiştir.

İlk olarak TGRT, Kanal D ve Show TV‘de muhabirlik yapmıştır, ayrıca 2006 Miss Turkey yarışmasında 4. olmuştur. Tüm bu çabaların ardından nihayet ilk televizyon projesi olan 2010 yılında bulunduğu Öğretmen Kemal adlı dizide yer almıştır.

Fakat kendisini en çok tanıtan ve değerli bir tecrübe elde ettiği yapım 2014-2016 yılları arasında Leyla karakteri ile 31 bölüm yer aldığı Filinta dizisi olmuştur. Oyuncu kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 11 televizyon projesinde yer alarak tecrübeli biri haline gelmiştir.

Asena Tuğal dizileri, oynadığı diziler

  • Afili Aşk
  • Lise Devriyesi
  • Kertenkele ‘Yeniden Doğuş’
  • Filinta
  • Kertenkele
  • Tozlu Yollar
  • Öğretmen Kemal
Önceki makaleMasumiyet Umut Kimdir? Ozan Kaya Oktu Dizileri
Sonraki makaleMasumiyet Yelda Demirci Kimdir? Selen Uçer Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here