Ana sayfa Genel Maraşlı Dizisinin Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Maraşlı Dizisinin Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Maraşlı Dizisinin Yönetmeni
Maraşlı Dizisinin Senaristi

Ekranların yeni merak edilen dizisi Maraşlı dizisinin yönetmeni ayrıca senaristi ve yapımcısı gibi detaylı bilgiler ile karşınızdayız.

Özellikle sıradan aşk dizilerinden sıkılmış olanların yeni durağı olan dizinin biraz daha merak uyandırıcı bir hikayeye sahip. Bu da senaristi kim sorularını akla getiriyor. Bakalım ilerleyen bölümlerde bu tempoyu tutturabilecek mi, çünkü pek çok seyircinin beklentisi bu yönde.

Maraşlı Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Yönetmeni

Uzun yıllardır pek çok görevde yer alan Arda Sarıgün yönetmenliği üstleniyor. Özellikle Arka Sokaklar‘da uzun yıllar yönetmenlik yapması ile bilinmektedir.

Ayrıca kendisi, Ege Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü’nü bitirerek eğitimini tamamlamıştır. Arka Sokaklar ise onun ilk projesi idi ve 2006 yılında yardımcı yönetmenlik yaptı.

Maraşlı Senaristi

Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur isimleri dizinin senarist kadrosunu oluşturmaktadır. Dizinin senaryo kadrosu tecrübeli 3 isimle dolu, tabi seyircinin isteği de bu aksiyon temposunun devam etmesi, elbette uzun dizi süresini doldurmak yabancı dizilerden çok daha zor, bakalım ilerleyen bölümlerde nasıl olacak.

Maraşlı Yapımcısı

Dizinin yapımcı şirketi Tims&B Productions‘dır. Bu şirket Timur Savcı tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Birkaç tane akılda kalan dizilerinden örnek verecek olursak;

  • Suskunlar
  • Söz
  • Kavak Yelleri
  • Muhteşem Yüzyıl
  • Bir Zamanlar Çukurova
  • Bir Bulut Olsam
  • Çakıl Taşları

Gibi pek çok akılda kalıcı yapımın, yapımcılığını üstlenmiştir. Yani başarılı yapım şirketleri arasında adı sürekli olarak anılmaktadır. Bakalım dizinin aksiyon sahnelerini ne kadar destekleyecek.

Önceki makaleMasumiyet Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleCamdaki Kız Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here