Ana sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Zeliş kimdir? Bedriye Roza Çelik

Maraşlı Dizisi Zeliş kimdir? Bedriye Roza Çelik

0
Bedriye Roza Çelik Dizileri
Bedriye Roza Çelik kimdir?

Minik oyuncu Maraşlı Dizisi Zeliş kimdir ve onu canlandıran Bedriye Roza Çelik dizileri, yaşı, instagram ve nereli olduğu hakkında diğer bilgiler.

Maraşlı Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Zeliş kimdir?

Minik kızımız dizide Maraşlı‘nın kızıdır, ne yazık ki ailenin düşmanları tarafından saldırıya uğrar. Durduk yere yapılmış gibi görünse de, aslında babasının geçmişi ile alakalıdır.

Bildiğiniz üzere babası özel kuvvetlerden ayrılan bir askerdir, hal böyle olunca düşmanı da çoktur. Zaten o da, kızının iyiliği için bu görevden ayrılmıştı, fakat yine de her şeyden çok değer verdiği kızı zarar gördü.

Bedriye Roza Çelik kimdir?

Yaşı:2013
Boyu:
Kilosu:
Nereli:İstanbul
Instagram:@bedriyeroza

Yaşına rağmen oldukça güzel karakter canlandıran minik oyuncu 2013 yılında İstanbul’da doğdu. Elbette henüz 8 yaşında olduğu için ilk okul eğitimine devam etmektedir.

Minik kızımızın ilk projesi 2017-2018 yılları arasında Siyah Beyaz aşk yapımında Özge Koçak karakterini canlandırmıştı, daha sonra 2018 yılında Çarpışma dizisinde 2. bölümde çocuk rolünde görüyoruz.

Şimdiki dizide ise başrol oyuncunun küçük kızını canlandırmakta, yani dizi boyunca kendisini göreceğiz, sonuç olarak şuana kadar toplam 3 projede yer aldı. Bakalım ilerleyen yıllarda kendisini neler bekliyor, minik oyuncuya başarılar diliyoruz.

Bedriye Roza Çelik dizileri, oynadığı diziler

  • Çarpışma
  • Siyah Beyaz aşk
Önceki makaleMasumiyet Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleSon Yaz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here