Ana sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Şirin kimdir? Nihal Dinçel Dizileri

Maraşlı Dizisi Şirin kimdir? Nihal Dinçel Dizileri

0
Nihal Dinçel Dizileri
Maraşlı Dizisi Şirin kimdir?

Henüz kariyerinin başında olan Maraşlı Dizisi Şirin kimdir ve onu canlandıran Nihal Dinçel dizileri, yaşı vere nereli gibi diğer kişisel bilgileri.

Maraşlı Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Şirin kimdir?

Maraşlı‘nın kızının bakıcısıdır. Zeliş ile araları iyidir, o da hayatta pek çok şey yaşamış, biraz daha yaşını almışmış bir karakterdir.

Fakat bazı durumlarda o da tüm bu olayların içerisinde kendisini bulur, biraz meraklı biri olduğu için o da biraz kaşınır. Fakat, genel olarak bu ailede bulunmak yanında pek çok sorumluluk getiriyor.

Nihal Dinçel kimdir?

Yaşı:
Boyu:1,72 m
Kilosu:62 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:

Nihal hanımı ekranlarda az görsek de kendisi eğitimini almış ve TV yapımlarından daha çok Devlet Tiyatroları alanında daha aktif olmuştur. Ayrıca eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde konservatuvar tiyatro alnında almıştır.

Kendisinin yaş gibi kişisel bilgilerine ne yazık ki erişmedik, ilerleyen günlerde bu bilgileri güncelleyeceğiz. Gelin TV kariyeri hakkında biraz konuşalım.

İlk olarak 2017 yılında Yüz Yüze adlı yapımda 2 bölüm yer alarak ilk TV tecrübesini yaşadı, 2 yıl aradan sonra yani 2019 yılında Geniş Aile Komşu Kızı adlı yapımda Nebil Anne karakterini canlandırdı.

Yani bu dizi oyuncunun ilk çok bölümde yer aldığı dizi, bakalım oyuncu ilerleyen günlerde hangi projelerde bulunacak, kendisine başarılar diliyoruz.

Nihal Dinçel dizileri, oynadığı diziler

  • Geniş Aile Komşu Kızı
  • Yüz Yüze
Önceki makaleSon Yaz Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleMaraşlı Dizisi Hilal kimdir? Sinem Akyol Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here