Ana sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Sedef kimdir? Neslihan Acar Dizileri

Maraşlı Dizisi Sedef kimdir? Neslihan Acar Dizileri

0
Neslihan Acar Dizileri
Maraşlı Dizisi Sedef Kimdir?

Tecrübeli ve sevilen oyuncu Maraşlı Dizisi Sedef kimdir ve onu canlandıran Neslihan Acar kaç yaşında, oynadığı diziler, boyu ve eşi gibi diğer ayrıntılar.

Maraşlı Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Sedef kimdir?

Bu karakterimiz Aziz Bey‘in ilk eşi yani Mahur’un annesidir. Dizinin adeta gizemidir, çünkü ölümü bir sır perdesidir. Kızı Mahur sürekli olarak bu konuda düşünmüş ve hayatı boyunca kafasına takmıştır.

Yani kızı Mahur, annesinin normal olarak öldüğünü değil evdeki biri tarafından öldürüldüğünü düşünür. Çünkü, annesi ona bir video bırakmış ve bu anlama gelecek cümleler kurmuştur. Kısacası, bu karakterimiz dizi içerisinde bir olayın veya birinin kurbanıdır.

Neslihan Acar kimdir?

Yaşı:14 Şubat 1969
Boyu:1,68 m
Kilosu:59 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Levent İnanır, sevgilisi

Eski filmlerin güzel kadınız 1969 yılında İstanbul’da doğmuştur, henüz orta okulu bitirmişken, yani çok küçük yaşlarda oyunculuğa yönelmeye başlamıştır, bu arada bir kuaför babanın kızıdır.

İlk projesi 1979 yılında Yorgun Savaşçı adlı yapım idi, o zamanlar dizilerden daha çok video ve filmlerde rol alıyordu. Elbette 1980’lerin Türkiye’sinde bu çok normal

Fakat, ilk projesinden sonra 4 yıl ekranlardan uzak durdu, daha sonra 1983 yılında Beyaz Ölüm adlı yapımda Suna adlı karakteri canlandırdı, bu yıldan günümüze kadar oldukça aktif bir dönem geçirdi. Kariyerinin başlangıcına 1979 yılı diyebiliriz, o yıldan bu yana toplamda 38 projede yer aldı.

Neslihan Acar dizileri, oynadığı diziler

  • O Hayat Benim
  • Davetsiz Misafir
  • Hayat Bilgisi
  • En İyi Arkadaşım
  • Acı Günler
  • Bizim Mahalle
  • Kıbrıs’ta Vuruşanlar
Önceki makaleMaraşlı Dizisi Ozan kimdir? Cihan Yenici Dizileri
Sonraki makaleMaraşlı Dizisi Sadık kimdir? Sezgin Cengiz Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here