Ana sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Oğuz kimdir? Mert Ateş Dizileri

Maraşlı Dizisi Oğuz kimdir? Mert Ateş Dizileri

0
Mert Ateş Dizileri
Maraşlı Dizisi Oğuz kimdir?

Minik yakışıklı Maraşlı Dizisi Oğuz kimdir ve canlandıran Mert Ateş oynadığı diziler, instagram, yaşı ve boyu gibi diğer kişisel bilgiler.

Maraşlı Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Oğuz kimdir?

İlhan ve Firuzan‘ın tek oğuludur, bu da onu ailenin varisi yapar. Bunun getirmiş olduğu pek çok sorumluluk olsa da o halen bir çocuk biraz da afacan sayılır.

Fakat babası İlhan iş ile olan meşguliyetinden dolayı onunla çok fazla ilgilenemez, daha doğrusu ailesi ile genel olarak ilgilenemez, bu da aile içerisinde bazı sorumlara yer açar, bu minik ise o sorunların arasında zaman zaman kalır.

Mert Ateş kimdir?

Yaşı:31.08.2009
Boyu:1,38 m
Kilosu:35 kg
Nereli:İstanbul
Instagram:@mertatesofficial

2009 yılında İstanbul’da doğan minik oyuncu canlandırdığı roller ile akılda kalıcı yer edinmeye başladı. Elbette yaşı 12 olduğu için halen eğitimine devam etmektedir.

Kendisini ilk olarak Yaralı Kuşlar adlı seride Çita isimli karakteri canlandırırken gördük, bu karakteri 2019 yılında tam 165 bölüm yer alarak canlandırdı, bu onun için en değerli tecrübelerden birisi.

Sonuç olarak, kariyerinin başlangıcına 2019 yılı diyebiliriz, o yıldan bu yana toplamda 3 projede yer aldı, minik oyuncuya başarılar diliyoruz.

Mert Ateş dizileri, oynadığı diziler

  • Yaralı Kuşlar
Önceki makaleSon Yaz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleMasumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here