Ana sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Nuran kimdir? Nesrin Yılmaz Dizileri

Maraşlı Dizisi Nuran kimdir? Nesrin Yılmaz Dizileri

0
Nesrin Yılmaz Dizileri
Maraşlı Dizisi Nuran kimdir?

Tecrübeli oyuncu Maraşlı Dizisi Nuran kimdir ve canlandıran Nesrin Yılmaz oynadığı diziler, eşi, yaşı ve kilosu gibi diğer kişisel ayrıntılar.

Maraşlı Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Nuran kimdir?

Ciddi bir kadındır, evin baş temizlikçisidir, az laf çok iş prensibi hayatına işlemiştir. Bu yüzden evde herkes ona güvenir ve işini güzelce yapacağını her zaman bilirler.

Fakat kızı Behiye biraz daha farklı bir karakterdir, genç yaşına rağmen Aziz Bey‘e aşıktır. Bu da beraberinde bazı sorunları getirir. Sonuç olarak karşımızda, kızı ile bazı problemleri olan fakat çok çalışması ile kendi ayağının üzerinde duran, biraz da yaşını almış bir kadın vardır.

Nesrin Yılmaz kimdir?

Yaşı:1964
Boyu:1,73 m
Kilosu:75 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor.

Dizilerin sevilen ismi 1964 yılında İstanbul’da doğmuştur, hayatının ilk aşamalarında oyunculuğa yönelmese de daha sonradan çok istemesi dolayısıyla zamanlar bu alana yönelmiştir.

İlk televizyon yapımı tecrübesi 2010 yılında Av Mevsimi gibi çok sevdiğimiz harika bir filmle beraber yapmıştır, burada Yasemin Anne karakterini canlandırmıştır.

Daha sonra ise Aşk ve Ceza isimi seride 2010-2011 yılları arasında tam 55 bölüm rol alarak harika bir tecrübe elde etmiştir. Henüz televizyon kariyerinin başında biri için 55 bölüm çok değerli bir tecrübedir. Sonuç olarak kariyerinin başlangıcına 2010 yılı diyebiliriz. O yıldan bu yana 9 projede yer alarak gayet sevilen ve tecrübeli bir oyuncu olmayı başarmıştır.

Nesrin Yılmaz dizileri, oynadığı diziler

  • Bizim Hikaye
  • Adı: Zehra
  • Dayan Yüreğim
  • Eski Hikaye
  • Aşk ve Ceza
Önceki makaleMaraşlı Dizisi Ecem kimdir? Gizem Kala Dizileri
Sonraki makaleMasumlar Apartmanı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here