Ana sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Maraşlı kimdir? Burak Deniz Yaş

Maraşlı Dizisi Maraşlı kimdir? Burak Deniz Yaş

0
Maraşlı Dizisi Maraşlı Kimdir?
Maraşlı Dizisi Maraşlı

Ekranların sevilen oyuncusu Maraşlı dizisi Maraşlı kimdir ve canlandıran Burak Deniz sevgilisi, yaşı, boyu ve oynadığı diziler gibi ayrıntılar.

Dizinin birkaç bölümü yayınlanmasının ardından pek çok izleyici izlemeye başladı, elbette oyuncuları kimler ve diğer pek çok sorularda sorulmaya başladı, bizlerde hepsini cevapladık.

Maraşlı Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Maraşlı kimdir?

Dizimizin başrol oyuncusudur, dizinin konusunu anlatırken de çokça bahsettiğimiz gibi kendisi özel kuvvetlerde çalışan eski bir askerdir, fakat emekli olduğundan eski değil, kızı için hayatını değiştirmek istediğinden dolayı eski denmekte. Yani görevi bırakmıştır.

Fakat kızının başına gelenlerden sonra işler iyice çığırından çıkmış ve artık kendini intikam peşinde koşan biri olarak göremeye başlamıştır. Tam da hikaye burada başlamaktadır.

Burak Deniz kimdir?

Yaşı:17 Şubat 1991 (29 yaşında)
Boyu:1,85 m
Kilosu:75 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Didem Soydan, sevgilisi

1991 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, İzmit’de büyümüş ve ilk okul eğitimini Çanakkale’de almıştır. Oyunculuğa lise yıllarında yönelmeye başlamıştır, ayrıca Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’inde Sanat tarihi okumuştur.

Bununla beraber kayıtlara göre ilk yapımı Sultan adlı yapım idi, bu yapımda 2012 yılında Tarık isimli karakteri canlandırdı. Yani kariyerinin başlangıcına 2012 yılı diyebiliriz.

İlk projesinden bu yana toplamda Medcezir gibi 11 projede yer alarak akılda kalıcı, tecrübeli oyuncular arasında yer almayı başardı. Elbette yakışıklılığın getirdiği ünü de unutmamak lazım.

Burak Deniz dizileri, oynadığı diziler

  • Yarım Kalan Aşklar
  • Bizim Hikaye
  • Aşk Laftan Anlamaz
  • Gecenin Kraliçesi
  • Tatlı Küçük Yalanlar
  • Medcezir
  • Kaçak
Önceki makaleMaraşlı Dizi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?
Sonraki makaleKardeşlerim Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here