Ana sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Mahur kimdir? Alina Boz Dizileri

Maraşlı Dizisi Mahur kimdir? Alina Boz Dizileri

0
Maraşlı Mahur Kimdir?
Maraşlı Dizisi Mahur

Sevilen güzel oyuncu Maraşlı dizisi Mahur kimdir ve onu canlandıran Alina Boz sevgilisi, yaşı, boyu ve oynadığı diziler gibi diğer bilgiler.

Maraşlı Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Mahur kimdir?

Yalnız kalmayı seven, biraz içine kapanık biridir. Fakat, kendine güveni de vardır özellikle çocukken iki abisiyle baş etmesi ona pek çok özellik kazandırmıştır.

Fakat, karakteri biraz daha melankolik tarzındadır, sanata yatkınlığı da belki de bu duygulardan gelmekte. Yani, kendisi bir fotoğraf sanatçısıdır, aynı zamanda eğitimli biridir. Kısacası karşımızda kendine güveni olan, eğitimli fakat çok fazla egoya sahip olmayan güzel bir kadın vardır. Hikayeye Maraşlı‘nın çalıştığı sahaf dükkanına girerek dahil olur.

Alina Boz kimdir?

Yaşı:14 Haziran 1998 (22 yıl yaşında)
Boyu:1,73 m
Kilosu:50 kg
Nereli:Moskova, Rusya
Sevgilisi, Eşi:Mithat Can

Güzel oyuncunun annesi Rus ve babası ise Bulgaristan göçmeni Türk. 1998 yılında Moskova’da doğmuştur, fakat 7 yaşında İstanbul’a gelerek eğitim hayatına burada devam etmiştir. Kadir Has Üniversitesi tiyatro bölümünü bitirerek oyunculuk kariyerindeki ilk ve en önemli adımı atmıştır.

İlk projesi Kaçma Birader: Taksim Yolcusu Kalmasın! idi ve bu projede 2016 yılında katıldı, bunun yanında 2011 yılında O Ses Türkiye’de konuk olarak da bulundu, bu yüzden kariyerinin başlangıcına 2016 yılı diyebiliriz.

Güzelliği ile ve son oynadığı Aşk 101 dizisi ile de akılda kalıcı bir yer edinen oyuncu kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 9 projede yer almış ve oldukça tecrübeli bir oyuncu olmaya başlamıştır.

Alina Boz dizileri, oynadığı diziler

  • Aşk 101
  • Ya İstiklal Ya Ölüm
  • Elimi Bırakma
  • Vatanım Sensin
  • Sevdanın Bahçesi
  • Param Parça
Önceki makaleKardeşlerim Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleMaraşlı Dizisi Aziz Türel kimdir? Kerem Atabeyoğlu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here