Ana sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Hilal kimdir? Sinem Akyol Dizileri

Maraşlı Dizisi Hilal kimdir? Sinem Akyol Dizileri

0
Sinem Akyol Dizileri
Maraşlı Dizisi Hilal kimdir?

Güzel oyuncu Maraşlı Dizisi Hilal kimdir ve canlandıran Sinem Akyol yaşı, sevgilisi, oynadığı diziler ve boyu gibi diğer kişisel bilgileri.

Maraşlı Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Hilal kimdir?

Gizemlerle dolu bir karakterdir, ancak bu gizem ilerleyen bölümlerde gösterilecek. Şuan için kendisinin bir istihbarat görevlisi olduğu düşünüyor, veya Maraşlı gibi asker.

Bildiğiniz üzere Maraşlı’yı bankacı gibi arayıp bir şeyler soruyordu. Bu da akıllara yukarıdaki soruları getiriyor, bakalım karakterimiz ilerleyen bölümlerde iyi tarafta mı yoksa kötü tarafta mı olacak.

Sinem Akyol kimdir?

Yaşı:1 Ocak 1993
Boyu:1,66 m
Kilosu:54 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Sevgilisi yok.

Henüz kariyerinin başında olan genç oyuncu 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak oyunculuk alanına yönelmese de, daha sonrada aldığı eğitiminler ile bu açığı kapatmıştır. İlk olarak İstanbul Kültür Üniversitesi İletişim Tasarım Bölümünü daha sonra ise İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirerek eğitimini tamamladı.

İlk projesi 2019 yılında bulunduğu Afili Aşk yapımı idi. Yani kariyerinin başlangıcına 2019 yılı diyebiliriz. Daha sonra Her Yerde Sen 17. bölüm de bulundu.

Sonuç olarak kariyerinin ilk gününden bu yana, şuan oynadığı dizi dahil toplamda 3 projede bulundu. Kariyerinin henüz başında olan genç oyuncuya başarılar diliyoruz.

Sinem Akyol dizileri, oynadığı diziler

  • Her Yerde Sen
  • Afili Aşk
Önceki makaleMaraşlı Dizisi Şirin kimdir? Nihal Dinçel Dizileri
Sonraki makaleMaraşlı Dizisi Behiye kimdir? Türkü Su Demirel

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here