Ana sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Ecem kimdir? Gizem Kala Dizileri

Maraşlı Dizisi Ecem kimdir? Gizem Kala Dizileri

0
Gizem Kala Dizileri
Maraşlı Dizisi Ecem kimdir?

Güzel oyuncu Maraşlı Dizisi Ecem kimdir ve onu canlandıran Gizem Kala oynadığı diziler, yaşı, sevgilisi ve boyu gibi diğer kişisel ayrıntılar.

Maraşlı Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Ecem kimdir?

Karakterimiz Mahur’un en yakın arkadaşıdır, birlikte pek çok şey paylaşırlar, hatta aynı yerde çalışmaktadırlar. Bu da onları daha yakın ikili yapmaktadır.

O da Mahur gibi pek çok hedefi olan genç bir kadındır, elbette arkadaşının başına gelenleri duyar ve o da kendisini hepsine olamasa da bazı küçük olayların içinde bulur, bakalım bu ikiliye ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Gizem Kala kimdir?

Yaşı:26 Nisan 1993
Boyu:1,73 m
Kilosu:50 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Sevgilisi yok.

Son zamanlarda oldukça aktif dönem yaşayan genç oyuncu 1993 tarihinde İstanbul’da doğdu ve eğitimini Kadir Has Üniversitesi Konservatuvarı’nda aldı, böylelikle kariyerinin ilk ve en önemli adımını atmış oldu.

İlk oyunculuk deneyimi 2016 yılında Görümce adlı yapımda ajans çalışanları arasında rol alarak deneyimledi. Kendisini genel olarak yan rollerde görüyoruz, fakat yıllar ilerledikçe daha fazla bölüm sayısına ulaştı.

Örneğin 2020 yılında rol aldığı Babil dizisinde 8 bölüm rol alarak gayet güzel bir tecrübe kazandı. Sonuç olarak kariyerinin başlangıcına 2016 yılı diyebiliriz, o yıldan bu yana toplamda 10 projede bulundu, ve bu genç biri için gayet güzel bir tecrübe, ayrıca daha önemli ve uzun bölüm sayısı gerektiren roller alamaya başlayacak gibi, genç oyuncuya başarılar diliyoruz.

Gizem Kala dizileri, oynadığı diziler

  • Babil
  • Hakan: Muhafız
  • Yasak Elma
  • Can Kırıkları
  • Hadi Be Oğul
  • Deli Gönül
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem
  • Ölene Kadar
Önceki makaleMaraşlı Dizisi Behiye kimdir? Türkü Su Demirel
Sonraki makaleMaraşlı Dizisi Nuran kimdir? Nesrin Yılmaz Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here