Ana sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Dilşad kimdir? Melis İşiten Dizileri

Maraşlı Dizisi Dilşad kimdir? Melis İşiten Dizileri

0
Melis İşiten Dizileri
Maraşlı Dizisi Dilşad kimdir?

Genç oyuncu Maraşlı Dizisi Dilşad kimdir ve onu canlandıran Melis İşiten oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer kişisel bilgileri.

Maraşlı Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Dilşad kimdir?

İlhan‘ın eşidir, genç yaşta yaptığı bir evliliktir, bu yüzden hayatta bazı konularda geri kalmıştır. Örneğin, kendisi konservatuar mezunudur, fakat bunu istediği gibi icra edememiştir, bir de genç yaşta evlenip hamile kalınca, hayat kendiliğinden ilerlemeye devam etmiştir.

Ayrıca Mahur ile arası da çok iyidir, çünkü ailede tek dertleşebildiği kişi Mahur ve pek çok konuyu hep beraber konuşurlar. Kısacası, karşımızda eğitimli ve ince zevkleri olan, evli bir kadın vardır.

Melis İşiten kimdir?

Yaşı:29 Haziran 1992 (28 yıl yaşında)
Boyu:1,75 m
Kilosu:53 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Uraz Kaygılaroğlu (e. 2014–2019)

1992 yılında doğan genç oyuncu, çocukluğundan beri oyunculuk eğitimi almak istemiş ve bu alanda tercihler yapmıştır. İlk olarak Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bölümünü bitirerek eğitimini tamamlamıştır.

İlk projesi 2014 yılında bulunduğu Reaksiyon adlı dizi idi ve burada Fatoş karakterini canlandırdı. İlk projesi olmasına rağmen 13 bölüm yer alarak oldukça değerli bir tecrübe elde etti.

Yani kariyerinin başlangıcına 2014 yılı diyebiliriz. Fakat, bu projeden sonra ekranlardan biraz uzak durdu 4 yıl sonra 2018 yılında Vatanım Sensin adlı yapımda 43. bölümde Hemşire Despina adlı karakteri bir bölümlük canlandırdı, ve böylelikle ekranlara tekrardan dönmeye başladı.

Melis İşiten dizileri, oynadığı diziler

  • Vatanım Sensin
  • Reaksiyon
Önceki makaleMaraşlı Dizisi Firuzan kimdir? Rojda Demirer Dizileri
Sonraki makaleGönül Dağı Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here