Ana sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Behiye kimdir? Türkü Su Demirel

Maraşlı Dizisi Behiye kimdir? Türkü Su Demirel

0
Türkü Su Demirel Dizileri
Maraşlı Dizisi Behiye kimdir?

Genç oyuncu Maraşlı Dizisi Behiye kimdir ve onu canlandıran Türkü Su Demirel oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer kişisel ayrıntılar.

Maraşlı Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Behiye kimdir?

Karakterimiz dizimizde genç ve henüz düşünceleri tam oturmamış biridir. Ayrıca ne istediği ve duygularını da tam anlayamaz, ve şuanda Aziz Bey‘e aşıktır.

Durum böyle olunca zaten diğer olaylar zincirleme olarak ilerleyen bölümlerde patlak verecek. Kendisi Aziz Bey’in evinde hizmetçi olarak görev almaktadır, bakalım ilerleyen bölümlerde ne olacak.

Türkü Su Demirel kimdir?

Yaşı:1990
Boyu:1,73 m
Kilosu:52 kg
Nereli:İzmir
Sevgilisi, Eşi:Samet Sırmalı, sevgilisi

Güzelliği ile ilgi çeken genç oyuncu 1990 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir, eğitimi ise İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde devam etmektedir, şuanda 2. sınıf öğrencisi.

Aldığı rol ve bulunduğu klipler ile son zamanlarda kayda değer bir ilgi toplamayı başardı. Sagopa Kajmer & Go-Khan: Pankart, Sagopa Kajmer: Toz Taneleri adlı kliplerde bulundu.

Televizyon kariyeri hakkında konuşacak olursak 2018-2019 yılları arasında Muhteşem İkili adlı yapımda Yasemin Adigüzel adlı karakteri canlandırdı Henüz ilk projesi olmasına rağmen 12 bölüm yer aldı, bence bu hem büyük bir tecrübe hem de adının duyulmasında en büyük etken, genç oyuncuya kariyerinde başarılar diliyoruz.

Türkü Su Demirel dizileri, oynadığı diziler

  • Muhteşem İkili
Önceki makaleMaraşlı Dizisi Hilal kimdir? Sinem Akyol Dizileri
Sonraki makaleMaraşlı Dizisi Ecem kimdir? Gizem Kala Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here