Ana sayfa Oyuncu Kadrosu Maraşlı Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

0
Maraşlı Oyuncu Kadrosu

Hikayesi ile şimdiden ilgi toplayan Maraşlı dizi oyuncuları ve güncel oyucu kadrosu ile karşınızdayız. Tüm oyuncuları sizler için toparladık.

Kızı için hayatını değiştiren, özel kuvvetlerden ayrılan bir askeri konu almaktadır. Yaşanan trajik olaylar, baş kahramanın karşısına iyi insanlar getirdiği gibi kötü insanlar ile de karşılaşmaktadır.

Konusu gereği ilgi duyulan dizinin ilk bölümleri yayınlanmaya başladı ve gayet iyi yorumlar almaya başladı. Standart aşk hikayesi sevmeyen izleyicilerin de ilgisini çekti diyebiliriz, şimdi gelin kadroyu inceleyelim.

Maraşlı Dizi Oyuncuları

Burak Deniz (Maraşlı)
Alina Boz (Mahur)
Kerem Atabeyoğlu (Aziz Türel)
Saygın Soysal (Savaş)
Serhat Kılıç (Necati)
Cemil Büyükdöğerli (İlhan)
Rojda Demirer (Firuzan)
Melis İşiten (Dilşad)
Cihan Yenici (Ozan)
Neslihan Acar (Sedef)
Sezgin Cengiz (Sadık)
Nihal Dinçel (Şirin)
Sinem Akyol (Hilal)
Türkü Su Demirel (Behiye)
Gizem Kala (Ecem)
Nesrin Yılmaz (Nuran)
Bedriye Roza Çelik (Zeliş)
Mert Ateş (Oğuz)
Barış Özdemirli
Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.

Maraşlı Dizisinin Konusu

Başrol oyuncumuz Maraşlı için kızı hayatındaki en değerli şeydir. Bundan dolayı hayatını değiştirecek kararlar alır ve özel kuvvetlerden ayrılmak ister.

Fakat özel kuvvetlerde çalışmanın taşıdı riskler vardır, kimin yaptığı belli olmayan bir olay yaşanır. Dünyalardan çok sevdiği küçük kızı zarar görür. Elbette bu olayın peşinde düşer ve bu olaylar yaşanırken hem çok kötü hem de çok iyi insanlar ile karşılaşır.

Bu arada sahaf dükkanında çalışmaktadır. Bu olayların üzüntüsü ile yaşarken baş kahramanımızın karşısına Mahur Türel çıkar, o da tüm olayların içine çekili verir.

Fragman

Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sizler kadroyu beğendiğiniz mi? Düşüncelerinizi alt tarafa yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sonraki makaleMaraşlı Dizi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here