Ana sayfa Genel Maraşlı Dizi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

Maraşlı Dizi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

0
Maraşlı Dizisinin Konusu

Ekranların yeni dizisi Maraşlı dizi konusu ve hangi kanalda yayınlandığına dair ayrıntılı bilgiler aşağıda, dizinin konusu oldukça merak uyandırıyor.

Standart zengin oğlan fakir kız aşk dizileri konseptinden sıkılmış olanlar için güzel bir dizi olacak gibi duruyor. Şuan için yayınlanan ilk bölümlerde güzel yorumlar aldı bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Bu arada Maraşlı Oyuncu Kadrosu için güzel bir konu hazırladık, o konuya gitmek isteyebilirsiniz.

Maraşlı Dizi Konusu

Dizi içerisinde aşk konusu yine olsa da, diğer dizilerden farklı olarak başrol oyuncusu Burak Deniz yani Maraşlı özel kuvvetlerde çalışan yetenekli bir askerdir, fakat her şeyden çok değer verdiği küçük kızı için hayatını değiştirme kararı alır, çünkü bulunduğu görev sadece kendisi için tehlikeli değil aynı zamanda küçük kızı için de tehlikelidir.

Nitekim öyle de olur, görevden uzaklaşmasına rağmen küçük kızı zarar görür ve hikaye de tam burada başlar. Yaşadığı olaylar doğrultusunda daha da içine kapanan ve agresif hal alan başrol oyuncusu sahaf dükkanında çalışmaktadır.

Günlerden bir gün Mahur Türel içeri girer ve o da tüm bu olayların arasında kalır. Yani evet, dizinin konusunda yine belli ölçüde aşk var.

Kızı Zeliş‘in başına gelenlere geri dönecek olursak, elbette başrol oyuncumuzun gözü kararır ve intikam arayışlarına girer. Bu kez korkacak pek bir şeyi yoktur, zaten tek korktuğu şey olan kızının zarar görmesi zaten olmuştur.

Maraşlı Hangi Kanalda, Günü ve Saati?

İleriki zamanda değişmez ise şuanda ATV ekranlarında her Pazartesi saat 20:00‘da.

Dizi hakkında videolara ve tam özetlere ATV’nin resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Sizlerin bu dizi hakkında düşünceleri neler? Bölümler beklediğiniz gibi ilerliyor mu?

Önceki makaleMaraşlı Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleMaraşlı Dizisi Maraşlı kimdir? Burak Deniz Yaş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here