Ana sayfa Oyuncular Kefaret Sinan Demir Kimdir? Mert Fırat Dizileri

Kefaret Sinan Demir Kimdir? Mert Fırat Dizileri

0
Mert Fırat Dizileri
Kefaret Sinan Demir Kimdir?

Yakışıklı karakter Kefaret Sinan Demir kimdir ve canlandıran Mert Fırat oynadığı diziler, yaşı, boyu ve nereli olduğu hakkında diğer bilgiler.

Kefaret Oyuncu Kadrosu konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kefaret Sinan Demir Kimdir?

Kafasında pek çok kahramanlık hikayeleri kuran, biraz hayalperest biridir, aslında hem polisliğe olan hayranlığı hem de suçla savaşma isteği çocukluktan gelmektedir. Babası işçi, annesi ise aşçıdır, yani kendi ayakları üzerinde kendi emeği ile bir yerlere gelmiş bir polistir.

Zeynep Gökmen‘in başına çok kötü olaylar gelecektir, adalet duygusuna sahip olan bu polisimiz onun tek dayanak noktası ve tek yardım eden kişi haline gelecektir, hikaye de tam burada başlamaktadır.

Mert Fırat kimdir?

Yaşı:10 Ocak 1981
Boyu:1,81 m
Kilosu:76 kg
Nereli:Ankara
Eşi, Sevgilisi:İdil Fırat (e. 2018)

Kendisi 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmişlerdir, 2018 yılında İdil hanım ile evlenmiştir. İlk olarak Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirerek oyunculuk eğitimini tamamlamıştır.

Yakışıklı olmasından dolayı genelde aşk dizilerinde bulunsa da, komik karakterleri de iyi canlandırmaktadır. Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, ilk olarak 2005 yılında Bizim Evin Halleri adlı yapımda görüyoruz.

Fakat, kendisi asıl tanıtan ve ona büyük bir tecrübe katan dizi ise Binbir Gece dizisidir, burada Burak İnceoğlu karakterini 43 bölüm canlandırması ile değerli bir tecrübe kazanmıştır. Genç oyuncu kariyerinin il gününden günümüze toplamda 27 projede yer alarak tanınan biri haline gelmiştir.

Mert Fırat dizileri, oynadığı diziler

  • Ufak Tefek Cinayetler
  • Aşk ve Gurur
  • İntikam
  • Kapalıçarşı
  • Binbir Gece
  • Yersiz Yurtsuz
  • İşte Benim
  • Bizim Evin Halleri
Önceki makaleKefaret Zeynep Gökmen Çınarlı Kimdir? Nurgül Yeşilçay
Sonraki makaleAkıncı Aylin Kimdir? Didem İnselel Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here