Ana sayfa Oyuncular Kefaret Onur Kimdir? Metin Yavuzoğlu Dizileri

Kefaret Onur Kimdir? Metin Yavuzoğlu Dizileri

0
Metin Yavuzoğlu Dizileri
Kefaret Onur Kimdir?

Dizinin merak edilen diğer bir karakteri Kefaret Onur kimdir ve canlandıran, Metin Yavuzoğlu oynadığı diziler, kaç yaşında, eşi ve evli mi gibi sorular.

Kefaret Oyuncu Kadrosu konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kefaret Onur Kimdir?

Karakter hakkında henüz çok bilgi bilinmese de, orta yaşlarında ve konuların genelde kilit noktalarında olan önemli karakterlerden birisidir.

Metin Yavuzoğlu kimdir?

Yaşı:1971
Boyu:1,79 m
Kilosu:74 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Ekranlarda az görsek de, tiyatro alanında tecrübeli bir isim olan oyuncu 1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eşi ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. İlk olarak Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır.

Daha sonra ise Bakırköy Belediyesi Tiyatrosu’nda göreve başlamıştır. Burada oyunculuk eğitimleri vermektedir. Kendisinin televizyon kariyerinden bahsedecek olursak ilk olarak 1992 yılında Her Gece Bodrum isimli film ile ilk deneyimini yaşıyor.

Kendisi daha sonra 1997 yılında Kara Melek ve 2013 yılında 20 Dakika dizisi ile görüyoruz, yani şuan içerisinde bulunduğu dizi onun ilk uzun süreçli dizisi diyebiliriz. Kendisi ekranlardan ziyade oyunculuk eğitimi verme ile ve tiyatro oyunlarında bulunarak kariyerini geliştirmiştir.

Metin Yavuzoğlu dizileri, oynadığı diziler

  • 20 Dakika
  • Kara Melek
Önceki makaleFırıncı ve Güzel Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleYoktan Seçmeli Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here