Ana sayfa Oyuncular Kefaret Meltem Serez Kimdir? Özge Özacar Dizileri

Kefaret Meltem Serez Kimdir? Özge Özacar Dizileri

0
Özge Özacar Dizileri
Kefaret Meltem Serez Kimdir?

Merak edilen karakter Kefaret Meltem Serez kimdir, canlandıran Özge Özacar oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer kişisel bilgiler.

Kefaret Oyuncu Kadrosu konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kefaret Meltem Serez Kimdir?

Duyguları karışık ve karşısındaki kişilerin duygularına çok önem vermeyen biridir. Babası tefeci idi, annesinin de pek eksik kalır yanı yoktu, bu ortamda büyümüş bir kadın olarak gözü epey keskin.

Kendisi çok güzel bir kadındır, bu yüzden pek çok şeyi kolaylıkla elde edebilmektedir. Fakat, Zeki ile evliliği artık onun hoşuna gitmemekte ve ayrılmak istemekte, bu yüzden Meltem‘in eşi Ahmet‘e göz koymuştur. Olay artık onun için paradan ziyada hayallerindeki erkeği bulmaktır.

Özge Özacar kimdir?

Yaşı:20 Kasım 1993
Boyu:1,64 m
Kilosu:64 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu ilk olarak Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nü tamamlamıştır, oyuncu olmak istemesi ile gazetecilik alanında ilerlememiştir.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak kendisini ilk olarak 2014 yılında Hayat Yolunda dizisinde Suzan karakteri ile görüyoruz. Daha sonra ise 2015 yılında yer aldığı Tatlı Küçük Yalancılar isimli yapımda 10 bölüm yer alması ile değerli bir tecrübe kazanmıştır.

Kendisi genel olarak her yıl bir dizide yer almış ve bu dizilerde yaklaşık 5-23 arası bölüm sayısına ulaşmıştır, yani henüz yıldızı yeni yeni parlamaktadır. Bu yıl yer aldığı bu dizi ile daha aktif bir dönem geçirdiği söyleyebiliriz. Kariyerinin ilk günüden günümüze toplamda 8 projede yer almıştır.

Özge Özacar dizileri, oynadığı diziler

  • Sevgili Geçmiş
  • Meryem
  • Lise Devriyesi
  • Oyunbozan
  • Tatlı Küçük Yalancılar
  • Hayat Yolunda
Önceki makaleAkıncı Cüneyt Kimdir? Yılmaz Bayraktar Yaşı, Boyu
Sonraki makaleKefaret Nil Anıl Kimdir? Ege Kökenli Dizileri, Boy

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here