Ana sayfa Oyuncular Kefaret Mehmet Kimdir? Efe Deprem Dizileri, Nereli

Kefaret Mehmet Kimdir? Efe Deprem Dizileri, Nereli

0
Efe Deprem Dizileri, Nereli
Kefaret Mehmet Kimdir?

Merak edilen karakter Kefaret Mehmet kimdir ve canlandıran Efe Deprem aslen nereli, eşi, yaşı ve oynadığı diziler gibi diğer kişisel detaylar.

Kefaret Oyuncu Kadrosu konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kefaret Mehmet Kimdir?

Kendisi dizimizin bahçıvanıdır, aslında kendisi işinde epey yeteneklidir, hatta ismini andıracak kadar. Fakat, biraz içine kapanık bir karaktere sahiptir.

Aslında kendisi Arzu Kendir‘e aşıktır, fakat bunu söyleyemez, zaten içine kapanık biridir üstüne Arzu hanımda sinirli biri olunca iyice içine kapanmış ve söyleyememiştir.

Efe Deprem kimdir?

Yaşı:12.05.1982
Boyu:1,83 m
Kilosu:79 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Burcu Altın (e. 2019)

Kendisini ekranlarda az görsek de farklı alanlarda yapımlarda bulunan bir isimdir, kendisi 1982 yılında İstanbul’da doğmuş ve 2019 yılında Burcu Altın hanım ile evlenmiştir. Ayrıca oyunculuk eğitimini Kenter Tiyatrosu ile almıştır, tabi ki bundan önce de tiyatro ile ilgileniyordu.

İlk olarak kendisini 2008 yılında yayınlanan Sürgün Hayatlar dizisinde görüyoruz, daha sonra ise dizilerden daha çok pek çok filmde yer alarak kariyerini ilerletmiştir, örneğin Evim Sensin ve 5 serisi olan Badem Şekerim isimli filmlerdir. Ayrıca ses tonu iyi olduğunu için bazı filmleri de dublaj yapmıştır.

Yani şuanda bulunduğu bu dizi onun uzun bir süre ardından ilk uzun süreçli dizisi diyebiliriz. Oyuncu kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 11 projede bulunmuştur

Efe Deprem dizileri, oynadığı diziler

  • Sürgün Hayatlar
Önceki makaleKuş Uçuşu Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleKanunsuz Topraklar Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here