Ana sayfa Oyuncular Kefaret Emre Kimdir? Ayberk Aladar Dizileri, Eşi

Kefaret Emre Kimdir? Ayberk Aladar Dizileri, Eşi

0
Ayberk Aladar Dizileri, Eşi
Kefaret Emre Kimdir?

Merak edilen yakışıklı oyuncu Kefaret Emre kimdir, canlandıran Ayberk Aladar oynadığı dizileri, eşi, boyu ve yaşı gibi diğer kişisel detaylar.

Kefaret Oyuncu Kadrosu konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kefaret Emre Kimdir?

Sinan‘ın yardımcısıdır, karakteri düzgün bir insandır yani hem çok zeki ve çalışkan hem de güvenilir bir insandır. Böyle olmasından dolayı Sinan ile iyice yakınlaşmış ve dost olmuşlardır.

Sinan‘ın başına kötü şeyler gelecektir, onu ne yazık ki iyi günler beklemiyordur. Tüm bunlara rağmen, bu karakterimiz onun yanında durur ve her daim ona güvenir.

Ayberk Aladar kimdir?

Yaşı:1992
Boyu:1,86 m
Kilosu:80 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:İsmi bilinmiyor, fakat evli ve bir oğlu var.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu ilk olarak Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü tamamlayarak oyunculuk eğitimini almıştır. Eşinin ismi basından uzak olsa da, kendisinin evli olduğunu ve bir oğlu olduğunu biliyoruz ve annesi Mihriban Er‘dir.

Televizyon kariyerinde ise ilk olarak 1999 yılında yani henüz 7 yaşındayken Sen Allah’ın Bir Lütfusun adlı yapımda çocuk oyuncu olarak yer almıştır. Büyüdüğünde ise asıl değerli tecrübesini 2013-2014 yılları arasında yayınlanan Doksanlar adlı dizide Emre Tuncay karakterini 44 bölüm canlandırarak elde etmiştir.

Tabi bu dizi onun daha da tanınmasını sağlamıştır. Oyuncu 2014-2017 yılları arasında bir duraksama dönemi yaşasa da, son zamanlarda daha aktif rol almaktadır ve toplamda 8 projede yer almıştır.

Ayberk Aladar dizileri, oynadığı diziler

  • Avlu
  • Komşular
  • Alın Yazım
  • Doksanlar
  • Umutsuz Ev Kadınları
  • Berivan
  • Sen Allah’ın Bir Lütfusun
Önceki makaleKefaret Arzu Kendir Kimdir? Mine Kılıç Dizileri
Sonraki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here