Ana sayfa Oyuncular Kefaret Elif Kimdir? Lavinya Ünlüer Yaşı, Ailesi

Kefaret Elif Kimdir? Lavinya Ünlüer Yaşı, Ailesi

0
Lavinya Ünlüer Yaşı, Ailesi
Kefaret Elif Kimdir?

Minik oyuncu Kefaret Elif kimdir ve canlandıran Lavinya Ünlüer annesi, babası, dizileri ve kaç yaşında gibi oyuncu hakkında merak edilen detaylar.

Kefaret Oyuncu Kadrosu konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kefaret Elif Kimdir?

Zeynep‘in kızlarından biridir, dünyadan haberi yoktur. Çünkü o henüz 3 yaşındayken Sabri onu kaçırmıştır. Yani, şuanda baba dediği adam ne onun kendi öz babası ne de bu konu hakkında bir şey bilmektedir.

Sabri bir kaza sonucu kızını kaybetmiştir, bu onu çok derinden yaralamış ve bu miniği henüz üç yaşında iken kendi kızı yerine koymak için kaçırmıştır. Yani, kızının ölümü onda bu denli derin yaralar açmış ve psikolojik sorunları baş göstermeye başlamıştır.

Lavinya Ünlüer kimdir?

Yaşı:3 Haziran 2011
Boyu:1,35 m
Kilosu:25 kg
Nereli:İstanbul
Ailesi:Aylin Ünlüer, annesi

Minik kızımız 3 Haziran 2011 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Aylin Ünlüer hanımdır, fakat babası hakkında direkt olarak isim yok, yine de yukarıdaki öne çıkan görselden kendisini görebilirsiniz.

İlk olarak kendisini 2014 yılında Reaksiyon adlı dizide görüyoruz, yani henüz 3 yaşında iken çocuk oyuncu olarak kariyerine başlamıştır. Daha sonra 2016 yılında Çiçek Eren karakteri ile Bana Sevmeyi Anlat dizisinde tam 22 bölüm yer almıştır.

Bununla beraber 2017 yılında Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Mila karakteri ile 45 bölüm yer alması ile artık tecrübeli bir çocuk oyuncu haline gelmiştir. Yani kendisi yaklaşık olarak her yıl bir dizide uzun süreçli rol canlandırmaktadır. Kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 5 projede yer almıştır.

Lavinya Ünlüer dizileri, oynadığı diziler

  • Benim Tatlı Yalanım
  • Ufak Tefek Cinayetler
  • Bana Sevmeyi Anlat
  • Reaksiyon
Önceki makaleKefaret Nurdan Kimdir? Nihan Durukan Dizileri
Sonraki makaleKardeşlerim Ayşe Kimdir? Çağla Şimşek Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here