Ana sayfa Oyuncular Kefaret Cansu Kimdir? Bahar Ece Yılmaz Dizileri

Kefaret Cansu Kimdir? Bahar Ece Yılmaz Dizileri

0
Bahar Ece Yılmaz Dizileri
Kefaret Cansu Kimdir?

Merak edilen minik oyuncu Kefaret Cansu kimdir ve canlandıran Bahar Ece Yılmaz oynadığı diziler, annesi, boyu ve kaç yaşında gibi soruların cevabı.

Kefaret Oyuncu Kadrosu konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kefaret Cansu Kimdir?

Zeynep’in kızıdır, aslında ismi Elif‘dir fakat dizideki zaman farkında dolayı onu başkası canlandırmaktadır. Lavinya Ünlüer (Elif) canlandırmaktadır, bu kızımızdan 1 yaş daha küçüktür.

Bu kızımız günlerden bir gün benzinlikte iken kaçırılmıştır. Kaçırılması ile tüm hayatı değişmiştir, Arzu ve Mehmet bu küçük kızımızı büyütmüştür, bakalım ilerleyen bölümlerde gerçek annesi ile tanışabilecek mi.

Bahar Ece Yılmaz kimdir?

Yaşı:2010
Boyu:1,05 m
Kilosu:27 kg
Nereli:İstanbul
Ailesi:Ceyda Okay Sabah, annesi

Minik oyuncu 2010 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İnci Ajans’ın çocuk oyuncularından biridir. Ayrıca annesi Ceyda Okay Sabah‘dır, kendisi 1995 yılında Türkiye güzeli seçilmiş güzel bir kadındır.

Oyuncunun dizi kariyerinden bahsedecek olursak bu dizi kendisinin ilk dizisidir, fakat kamera karşısında biraz deneyimi vardır. Çünkü, HP Smart Tank ve Defacto gibi markalarında reklamlarında yer almıştır.

Fakat bunlarla kalmayıp, tiyatro ve piyano alanında eğitimlerinde devam ediyor. Elbette oyuncu olmak istemesinden dolayı tiyatro eğitimleri daha yoğun olmalı. Kısacası bu dizi oyuncunun ilk dizi deneyimidir, ilerleyen zamanlarda minik oyuncunun kariyerinde başarılar diliyoruz.

Bahar Ece Yılmaz dizileri, oynadığı diziler

  • Bu dizi oyuncunun ilk dizisidir.
Önceki makaleKardeşlerim Ayşe Kimdir? Çağla Şimşek Yaşı, Boyu
Sonraki makaleKazara Aşk Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here