Ana sayfa Oyuncular Kefaret Can Kimdir? Göktan Oktay Göztepe Dizileri

Kefaret Can Kimdir? Göktan Oktay Göztepe Dizileri

0
Göktan Oktay Göztepe Dizileri
Kefaret Can Kimdir?

Genç karakter Kefaret Can kimdir ve canlandıran Gökhan Oktay Göztepe kaç yaşında, nereli, boy, ailesi ve oynadığı diziler gibi diğer detaylar.

Kefaret Oyuncu Kadrosu konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kefaret Can Kimdir?

İyi bir çocuktur Zeynep‘in oğludur, fakat kardeşi Elif‘in kaçırılmasından kendisini sorumlu tutar. Bildiğiniz üzere kardeşi petrolde iken kaçırılmıştı, fakat o gün kardeşi ile arabadan inmemiş yani ondan biraz uzak kalmıştır, kardeşi kaçırılınca da onun yanında olmadığı için kendini suçlu hissetmiştir.

Bu suçluluk duygusu onu yıllar boyunca kötü etkilemiştir, hatta psikolojik tedavi görmüştür, yine de annesinin tekrar mutlu olması ve kardeşinin bulunması için yardım etmeye çalışmaktadır.

Göktan Oktay Göztepe kimdir?

Yaşı:16 Eylül 2004
Boyu:1,72 m
Kilosu:60 kg
Nereli:İstanbul
Ailesi:Bilinmiyor.

Genç oyuncu 2014 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ailesini merak etseniz de ne yazık ki basından uzak olduğu için isimleri belli değildir. Kendisi ilk olarak fiziksel özelliklerinden dolayı futbol ile ilgilenmiştir.

Fakat bu amatör düzeydeydi, daha sonra oyunculuk ile ilgilenmesi ile beraber, Hande Aytar Cast Ajansı ile çalışmaya başlamış ve buranın çocuk oyuncularından biridir.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak genç oyuncun ilk deneyimi bu dizi ile olmuştur. Buradaki oyunculuğu beğenildiği için ilerleyen zamanlarda farklı yapımlarda da bulunacaktır, genç oyuncuya başarılar diliyoruz.

Göktan Oktay Göztepe dizileri, oynadığı diziler

  • Bu dizi oyuncunun ilk dizisidir.
Önceki makaleKardeşlerim Asiye Kimdir? Su Burcu Coşkun Yaşı, Boyu
Sonraki makaleKefaret Kadir Kınar Kimdir? Yusuf Atala Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here