Ana sayfa Oyuncular Kefaret Arzu Kendir Kimdir? Mine Kılıç Dizileri

Kefaret Arzu Kendir Kimdir? Mine Kılıç Dizileri

0
Mine Kılıç Dizileri
Kefaret Arzu Kendir Kimdir?

Merak edilen güzel oyuncu Kefaret Arzu Kendir kimdir ve canlandıran Mine Kılıç oynadığı diziler, boyu, sevgilisi ve kaç yaşında gibi sorular.

Kefaret Oyuncu Kadrosu konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kefaret Arzu Kendir Kimdir?

Çocukluğu ne yazık ki iyi geçmemiştir, çocukluğunda yaşadığı olaylar, annesinin başka bir adama kaçması ve babasının sürekli hapishaneye girip çıkması onu çok yalnız bir çocukluk geçirmeye itmiştir. Kısacası kendi kendine büyüyen küçük bir kız diyebiliriz, bu yüzden biraz sinirli ve gergin bir tiptir.

Kendisi de şimdi minik Elif‘i büyütmektedir. Tüm bu olanlara rağmen babası ile arası iyidir, çünkü babası içerde olduğu zamanlar kızına, yani bu karakterimize güzel mektuplar yazar ve onu hep güzel umutlara bağlardı.

Mine Kılıç kimdir?

Yaşı:1986
Boyu:1,70 m
Kilosu:56 kg
Nereli:Mersin
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

1986 yılında Mersin’de dünyaya gelen güzel oyuncu, oyunculuk eğitimini Türker İnanoğlu Sinema ve Televizyon Eğitim Vakfı’nda alarak tamamlamıştır. Daha sonra ise Şahika Tekand Studio’da eğitimlerine devam etmiştir.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, ilk olarak 2007 yılında Oyun Bitti isimli yapımda 3 bölüm kendisini görüyoruz. Fakat kendisine çok değerli bir tecrübe katan dizisi Al Yazmalım dizisi olmuştur, burada 2011-2012 yılları arasında Sibel karakterini tam 37 bölüm canlandırdı.

Tabi ki, hem beğenilen bir dizi olması hem de yüksek sayıda bölüm sayısına ulaşması onu daha da tanınır hale getirdi. Oyuncu kariyerinin ilk gününde günümüze toplamda 14 projede yer almıştır.

Mine Kılıç dizileri, oynadığı diziler

  • Zümrüdüanka
  • Ağlama Anne
  • Yaşayamayanlar
  • 8. Gün
  • Bana Sevmeyi Anlat
  • Beni Böyle Sev
  • Al Yazmalım
  • Oyun Bitti
Önceki makaleKefaret Münevver Demir Kimdir? Ayşegül Cengiz
Sonraki makaleKefaret Emre Kimdir? Ayberk Aladar Dizileri, Eşi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here