Ana sayfa Oyuncular Kefaret Alp Hasanoğlu Kimdir? Hakan Yufkacıgil Dizileri

Kefaret Alp Hasanoğlu Kimdir? Hakan Yufkacıgil Dizileri

0
akan Yufkacıgil Dizileri
Kefaret Alp Hasanoğlu Kimdir?

Genç oyuncu Kefaret Alp Hasanoğlu kimdir ve canlandıran Hakan Yufkacıgil oynadığı diziler, yaşı, sevgilisi ve aslen nereli gibi diğer soruların cevapları.

Kefaret Oyuncu Kadrosu konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kefaret Alp Hasanoğlu Kimdir?

Kendisi çok zeki bir ekonomisttir, Amerika’da iyi okullarda ekonomi bölümü okumuş ve girdiği şirketleri büyük kar yapar hale getirmiştir. Bu yüzden, alanında çok başarılı biri olarak görülür. Günlerden bir gün parti de Sabri Yılmaz ile tanışır, daha sonra onun da ekonomisti olur.

Yani, bu karakterimiz de olaylara böylece dahil olur. Daha sonra, zaman ilerledikçe Zeynep ile tanışır, ona bazı konularda yardımcı olur, adeta danışman gibi. Fakat bu yardımın kaynağı ona aşık olmasıdır, elbette bu Sinan‘ın hiç hoşuna gitmeyecektir, böylece bu ikili birbirine düşman olacaktır.

Hakan Yufkacıgil kimdir?

Yaşı:1 Ocak 1980
Boyu:1,80 m
Kilosu:75 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, KızıEşi, Duygu Yürükçe.

Yakışıklı oyuncu 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve Duygu Yürükçe ile evlidir. İlk olarak oyunculuk eğitimlerine Bursa Devlet Tiyatrosu içerisinde kursiyer olarak eğitimlerine başlamıştır. Daha sonra sınavlara hazırlanarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuar Bölümü’nü kazanmış ve başarıyla tamamlamıştır.

İlk tecrübesi ise 2008 yılında Kollama isimli dizi idi ve burada Erdal karakterini canlandırdı. Bu yıllarda yan rollerde devam etti, örneğin 2010 yılında çok sevdiğimiz Av Mevsimi filminde çatışmada ölen adamı canlandırdı.

2012 yılında Feyyaz karakteri ile 22 bölüm yer aldığı Eve Düşen Yıldırım dizisi ile tanınır hale gelmeye başladı ve kariyerinin bu aşamasından sonra dizilerde daha önemli ve yüksek bölüm sayısına ulaşabilen karakterler canlandırmaya başladı.

Bu arada kendisi Altın Portakal Ulusal Film Yarışması’nda En İyi Erkek Oyuncu Ödülü‘nü de kazanmıştır. Kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 16 projede yer adlı.

Hakan Yufkacıgil dizileri, oynadığı diziler

  • Hekimoğlu
  • Payitaht Abdülhamid
  • Kızlarım İçin
  • Cesur Yürek
  • Filinta
  • Yasak
  • Eve Düşen Yıldırım
  • Pulsar
  • Kollama
Önceki makaleKefaret Ayşe Çandır Kimdir? Ayşe Tunaboylu Dizileri
Sonraki makaleKardeşlerim Şengül Kimdir? Fadik Sevin Atasoy Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here