Ana sayfa Genel Kardeşlerim Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Kardeşlerim Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Kardeşlerim Yönetmeni
Kardeşlerim Yönetmeni, Yapımcısı, Senaristi

Kardeşlerim yönetmeni, senaristi ve yapımcısı kimdir? Daha önce hangi dizilerde görev yaptılar? Tüm detayları ile sizlerle.

Yönetim kadrosu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran değerli dizi Kardeşlerim ile devam ediyoruz. Dizide Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy gibi ünlüler yer almakta. Tam kadro için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kardeşlerim dizisi tüm oyuncuları görmek isterseniz, liste halinde paylaştık. Ulaşmak için tıklayınız: Kardeşlerim Güncel Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda değerli isim Serkan Birinci yer alıyor. Kendisi daha önce Bitmeyen Şarkı, Kırık Kanatlar ve Aşka Sürgün dizilerinde yardımcı yönetmen olarak yer almıştı.

Sonrasında ise Çocuk, Can Kırıkları, Kırgın Çiçekler, Kaçak ve Benim İçin Üzülme dizilerinde yönetmen olmuştu.

Sevilen yönetmen Kardeşlerim dizisinin de yönetmeni oldu. Edindiği tüm tecrübeyi göstereceğine inanıyoruz.

Kardeşlerim Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isim Gül Abus Semerci oldu. Kendisi çok başarılı ve dizi-film camiasında tanınan biridir. Bu zamana kadar genel anlamda dizi projelerinde çalışarak 16’dan fazla projede senarist olarak yer almıştı.

Bunlar arasında en bilindikleri Sevgili Geçmiş, Aşk AĞlatır, Koca Koca Yalanlar, Kırgın Çiçekler, Aşk ve Mavi, Kara Ekmek ve Kalbim Ege’de Kaldı gibi yapımlardır. Daha birçok projede ismi geçmektedir.

Kardeşlerim Yapımcısı

Yapımcı şirket NGM Yapım oldu. Bildiğiniz üzere geçmişte Sefirin Kızı projesi ile NGM Yapım’ı yakından takip etmeye başlamıştık. Şimdilerde ise Kardeşlerim dizisi ile karşımıza çıkmakta.

Yapımcı koltuğunda bizleri karşılayan isim Nazlı Heptürk oldu. Kendisi daha önce 13’ten fazla projede ekip içerisinde yer aldı. 4’ten fazla projede ise yapımcı olarak bulundu. Bu projelere bazı örnekler vermek gerekirse:

Sefirin Kızı, Kırgın Çiçekler, Bedel, Mutlu Ol Yeter, Aşk ve Mavi, Sen de Gitme gibi örnekler verebiliriz.

Oldukça etkileyici bir yönetim kadrosuna sahip olan Kardeşlerim dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak aşağıda belirtebilirsiniz.

Önceki makaleSadakatsiz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleMaraşlı Dizisi Savaş kimdir? Saygın Soysal Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here