Ana sayfa Genel Kardeşlerim Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

Kardeşlerim Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

0
Kardeşlerim Hangi Kanalda?
Kardeşlerim Dizisi Konusu

Güzel bir hikaye barındıran Kardeşlerim dizisi konusu ve nerede yayınlanıyor, saati ve günü gibi diğer dizi hakkında merak edilen detaylar ile sizlerleyiz.

Bildiğiniz üzere son zamanalar içerisinde pek çok dizi son buldu, bunların pek çoğu da sıradan aşk hikayeleriydi. Fakat, son zamanlarda çıkan diziler de artık daha farklı yapıda çıkmaya çalışıyor. Bu dizide 4 kardeşin hikayesini barındırdığı için farklı bir içerik vaat ediyor.

Kardeşlerim Oyuncu Kadrosu konusuna buradan gidebilirsiniz.

Kardeşlerim Dizisi Konusu

Emel, Asiye, Ömer ve Kadir isimli dört kardeş vardır. Bu kardeşlerinin her birinin hayat hikayesi ve her birinin hayat ile mücadelesi vardır. Bu mücadele anne ve babalarını kaybetmelerinin ardından daha da artmıştır.

Artık birbirlerinden başka kimse kalmamıştır. Gün gelir ve Akif Atakul vasıtası ile fırsatlar doğar, kardeşler bu fırsatı değerlendirmek ister ve zenginlik, yoksulluk arasında gelip giden bir maceraya atılacaklardır.

Fakat bu macera ne yazık ki hiç de hoş olmayacak, adeta eski hayatlarını özletecektir. Günler geçer ve öylede olur, artık Kadir’in tek istediği şey ailesini korumaktır.

Kardeşlerim Hangi Kanalda? Günü ve Saati Nedir?

Dizi ATV ekranlarında her Cumartesi saat 20:15‘de yayınlanmaktadır.

Peki sizler dizinin konusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sıradan aşk dizilerinin dışına çıkabilmiş mi? Bakalım dizinin ilerleyen bölümleri nasıl olacak.

Önceki makaleKardeşlerim Talya Kimdir? İrem Salman Yaşı, Boyu
Sonraki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here