Ana sayfa Oyuncu Kadrosu Kardeşlerim Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

3
Kardeşlerim Karakterleri
Kardeşlerim Güncel Oyuncuları

Yeni ve merakla beklenen Kardeşlerim dizi oyuncuları ve güncel oyucu kadrosu ile karşınızdayız. Tüm oyuncuları sizler için toparladık.

Kızı için hayatını değiştiren, özel kuvvetlerden ayrılan bir askeri konu almaktadır. Yaşanan trajik olaylar, baş kahramanın karşısına iyi insanlar getirdiği gibi kötü insanlar ile de karşılaşmaktadır. Farklı yapısı ile diğer aşk dizilerinden daha farklı olması bekleniyor.

Konusu gereği ilgi duyulan dizinin ilk bölümleri yayınlanmaya başladı ve gayet iyi yorumlar almaya başladı. Standart aşk hikayesi sevmeyen izleyicilerin de ilgisini çekti diyebiliriz, şimdi gelin kadroyu inceleyelim.

Kardeşlerim Dizi Oyuncuları

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.
Ahu Yağtu (Suzan Manyaslı)
Simge Selçuk (Nebahat Atakul)
Su Burcu Coşkun (Asiye Eren)
Fadik Sevin Atasoy (Şengül Eren)
Halit Özgür Sarı (Kadir Eren)
Onur Seyit Yaran (Doruk Atagül)
Celil Nalçakan (Akif Atakul)
Recep Usta (Berk)
Cihan Şimşek (Oğulcan Eren)
Yiğit Koçak (Ömer Eren)
Cüneyt Mete (Orhan Eren)
Aylin Akpınar (Emel Eren)
Gözde Türker (Harika Manyaslı)
Damla Su İkizoğlu (Melisa Atakul)
Kaan Sevi (Mazlum)
Melis Minkari (Aybike Eren)
Murat Onuk (Kenan Manyaslı)
Lizge Cömert (Süsen)
İrem Salman (Talya)
Güzin Alkan (Hatice)
Yunus İmğa (İsmet)
Çağla Şimşek (Ayşe)
Cengiz Tangör
Gökhan Yılmaz

Kardeşlerim Dizisinin Konusu

4 kardeş hayat mücadelesi vermektedir. Ellerinden geldiğince çalışıp çabalayıp kimi zaman gülmüşler kimi zaman ağlamışlardır. Hepsi birbirine benzese de aslında hepsi birbirinden olabildiğince farklıdır. Bazen üzen bazen de bizleri gülümseten bir hikaye ile karşımıza çıkacaklar.

Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtuğ gibi isimlerin yer aldığını belirtelim.

Kardeşlerim dizisi için çalışmalar halen daha devam etmektedir. Bu sebeple yanıltıcı bilgi vermek yerine doğru bilgiler geldikçe sizlere sunuyoruz. İyi seyirler.

Dizinin yönetmeni, senaristi ve yapımcısını merak ediyorsanız sizler için güzel bir yazı hazırladık. Göz gezdirmek isteyebilirsiniz: Kardeşlerim Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Fragman

İlk bölümlerinin yayınlanmasının ardından pek çok izleyici tarafından beğenildi. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak, karakterler eklendikçe oyuncuları güncel tutmaya çalışacağız.

Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosu konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sizler kadroyu beğendiğiniz mi? Düşüncelerinizi alt tarafa yorum olarak belirtebilirsiniz.

Önceki makaleMaraşlı Dizisi Maraşlı kimdir? Burak Deniz Yaş
Sonraki makaleMaraşlı Dizisi Mahur kimdir? Alina Boz Dizileri

3 YORUMLAR

  1. Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı, artık isimlere tıklayarak o karakter ve kişi hakkında bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

  2. En sevdiğim diziiiiiiiii!!!!!♡♡♡♡♡♡♡.Yeni sezonunu merakla bekliyorummmmm!Kadroyu beğendim ama pek detaylı olmamış.Çok sade.Normal konuşma gibi.Insanların dikkatini çekecek kadar değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here