Ana sayfa Genel Kanlı Yayın Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Kanlı Yayın Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Kanlı Yayın Yapımcısı, Yönetmeni ve Senaristi
Kanlı Yayın Senaristi, Yönetmeni ve Yapımcısı

Merak edilen dizilerden Kanlı Yayın yönetmeni ayrıca senaristi ve yapımcısı gibi detaylı bilgiler ile karşınızdayız.

Kanlı Yayın için bilgilendirici bir yazı kaleme aldık. Aşağıda dizinin yönetmeni, yapımcısı ve diziyi kaleme alan senarist ekibi görebilirsiniz.

Dizinin yayınlanacağı adres ise Exxen oldu. Değerli dijital platform, son zamanlarda birçok dizi ve film ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Yönetim kadrosunda bulunan isimler daha önce hangi dizilerde görev aldılar ve nerelerde gördük birlikte inceleyelim.

Kanlı Yayın Güncel Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Kanlı Yayın Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda karşımıza çıkan isim Can Ulkay olmuştur. Değerli isim bu zamana kadar 8 projede yönetmen olarak, 2 projede editör olarak yer almıştı.

Yönetmeni olduğu bazı projeler Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun, Kağıttan Hayatlar, Müslüm ve Ayla örnekleri verilebilir. Özellikle Ayla filminde birçok beğeni toplamıştı.

Kanlı Yayın Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isim Selim Erkul oldu. Değerli yazar bu zamana kadar 3 projede yapımcı olarak yer aldı. Bir başka 3 yapımda ise senaryo yazarı olarak çalışmıştı.

Senaristi olduğu yapımlar: Adı Efsane ve Sahipli projeleri olmuştu. Tecrübeli isim aynı zamanda Masum isimli dizide yardımcı yönetmen olarak çalışmıştı.

Kanlı Yayın Yapımcısı

Yapımcı şirket Saran Media oldu. Değerli yapım şirketi bu zamana kadar Doğada Tek Başına ve Erkeksen Seyret isimli projelerde yapımcı olarak ismini duyurmuştu.

Yapımcı koltuğunda oturan isim henüz belli olmamıştır. Çok yakında bu konu ile ilgili resmi bir açıklama gelecek. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Önceki makaleKanlı Yayın Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleKalp Yarası Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here