Ana sayfa Oyuncular Kağıt Ev Mert Kimdir? Nejat Uygur Dizileri, Nereli

Kağıt Ev Mert Kimdir? Nejat Uygur Dizileri, Nereli

0
Nejat Uygur Dizileri, Nereli
Kağıt Ev Mert Kimdir?

Merak edilen genç oyuncu Kağıt Ev Mert kimdir ve canlandıran Nejat Uygur oynadığı diziler, nereli, sevgilisi ve boyu, yaşı gibi diğer detaylar.

Kağıt Ev Oyuncu Kadrosu konusuna buradan gidebilirsiniz.

Kağıt Ev Mert Kimdir?

Kendisi dizide Cihan ve Aylin‘in oğlu olarak karşımıza çıkacaktır. O da kendi çapında sorunları olan fakat ailesi sayesinde bu zorlukları aşan biridir.

Aile ile arası iyidir, çünkü annesi ve babası iki bir çifttir, böyle bir ortamda büyümek, başarılı ebeveynlerin çocuğu olmak onun da pek çok manada gelişmesinde etkili olmuştur.

Nejat Uygur kimdir?

Yaşı:1 Ocak 1995
Boyu:1,74 m
Kilosu:73 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok

1995 yılında İstanbul’da doğan genç isim henüz kariyerinin başlarındadır, ilk olarak Ted Koleji’nde eğitim görmüş ve daha sonrada tiyatroya yönelmiştir.

İlk projesi ise bildiği kadarıyla 2016 yılında yayınlanan Kaçma Birader: Taksim Yolcusu Kalmasın! isimli yapımda canlandırdığı Eren karakteriydi. Fakat asıl kendini tanıtan dizi 2017-2019 yılları arasında yer aldığı Bizim Hikaye dizisidir ve burada Hikmet Elibol canlandırdı.

Bu karakteri tam 47 bölüm canlandırması ile hem kendini tanıtmış hem de çok değerli bir tecrübe elde etmiştir. Böylelikle kariyerinde çok önemli bir gelişme olmuştur.

Daha sonra ise 2021 yılında Kırmızı Oda dizisinde yer almıştır, fakat bu uzun süreçli bir rol olmamıştır, şimdi ise kendisi bu dizidedir. Oyuncu kariyerinin başından günümüze toplamda 4 projede yer almıştır.

Nejat Uygur dizileri, oynadığı diziler

  • Kırmızı Oda
  • Bizim Hikaye
Önceki makaleKardeşlerim İsmet Kimdir? Yunus İmğa Yaşı, Boyu
Sonraki makaleKağıt Ev Konusu, Hangi Kanalda? Günü ve Saati

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here