Ana sayfa Oyuncular Kağıt Ev Melisa Kimdir? Bulut Teker Yaşı, Dizileri

Kağıt Ev Melisa Kimdir? Bulut Teker Yaşı, Dizileri

0
Bulut Teker Yaşı, Dizileri
Kağıt Ev Melisa Kimdir?

Minik oyuncu Kağıt Ev Melisa kimdir ve canlandıran Bulut Teker kaç yaşında, ailesi, nereli ve oynadığı diziler gibi diğer kişisel detaylar.

Kağıt Ev Oyuncu Kadrosu konusuna buradan gidebilirsiniz.

Kağıt Ev Melisa Kimdir?

Bu minik karakterimiz ise Cihan ve Aylin‘in en küçük kızıdır, yani Cemre‘nin küçük kız kardeşidir. Kendisi akıllı bir o kadar da sevimli bir kızdır.

Fakat ailesinin başına gelen bu olay, ablası Cemre’nin yaptığı bu şeyler yüzünden ne yazık ki ailenin huzuru kaçacak ve kötü günler bu aileyi bekleyecek. Anne ve baba ise bu aileyi korumak için cinayeti örtbas edecek, ve hiç yapmayacakları şeyleri yapmak zorunda kalacaklar.

Bulut Teker kimdir?

Yaşı:19/09/2012
Boyu:1,30 m
Kilosu:35 kg
Nereli:
Ailesi:Bilinmiyor.

Minik kızımız hakkında pek az bilgi mevcut olsa da genel olarak kariyerinden ve neler yaptığından bahsedebiliriz. Kendisi 2012 yılında doğmuş ve çeşitli kurslara katılmaktadır. Bunlar yüzme, basketbol ve İngilizce eğitim kursu gibi.

Bu dizi oyuncunun ikinci dizi tecrübesi olacaktır, Arka Sokaklar dizisinde birkaç sahnede yer aldı. Ekrana yabancı değildir, çünkü bazı reklam filmlerinde yer almıştır. Bunlar, Vakıflar ve Getir Reklamı gibi reklam filmlerinde yer almıştır.

Bu arada Hande Aytar Cast Ajansı‘nın bir oyuncusudur. Şimdiye kadar üstlendiği rollerde ve reklam filmlerinde güzel iş çıkaran küçük kızımıza kariyerinde başarılar diliyoruz.

Bulut Teker dizileri, oynadığı diziler

  • Arka Sokaklar
Önceki makaleKağıt Ev Cemre Kimdir? Helin Kandemir Dizileri
Sonraki makaleKağıt Ev Azra İnce Kimdir? Tuvana Türkay Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here