Ana sayfa Genel Kağıt Ev Konusu, Hangi Kanalda? Günü ve Saati

Kağıt Ev Konusu, Hangi Kanalda? Günü ve Saati

0
Kağıt Ev Günü ve Saati
Kağıt Ev Konusu?

Merakla beklenen Kağıt Ev dizisinin konusu nedir, ve nerede yayınlanacak, gün ve saat gibi dizi hakkında diğer detayları aşağıda detaylıca paylaştık.

Sıradan dizi yapından sıyrılan, hiçte fena olamayan bir konuya sahip. Bu yüzden pek çok insan dizi hakkında meraklanmaya başladı, bakalım dizi bölümlerin yayınlanması ile istenileni karşılayabilecek mi.

Kağıt Ev Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Kağıt Ev Konusu

Başrol oyuncumuz Cihan Fırtına, Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı görevini yapmaktadır, bu yüzden gün içerisinde pek çok olayı gözlemekte ve insanları iyi anlayıp değerlendirebilmektedir.

Aynı şekilde eşi Aylin Fırtına ise harika bir avukattır, kendi alanında adından söz ettirecek derecede iyi bir avukattır. Kendileri güzel bir aileye sahiptirler ve 3 çocukları vardır.

Fakat gün gelir ve başlarına kötü bir olay gelir, ailenin düzeni bozulur ve adeta haksızlığa uğrarlar. Bu olay sonrası ailenin huzurunu geri kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar ve önlerine bir sürü engel çıkacaktır.

Hikayeyi ilginç kılan ise kendileri zaten olayları aydınlatma ve araştırma uzmanıdırlar. Bu yüzden, kendi başlarının çaresine bakabilecek ve ailesi için mücadele edeceklerdir.

Kağıt Ev Hangi Kanalda? Günü ve Saati Nedir?

Star TV ekranlarında her Pazartesi saat 20:00‘da yayınlanacak.

Siz dizinin konusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Şahsen, umarım aşk dizisinden daha çok aşk konusu işlenmez, daha çok gizem daha iyi olabilir.

Önceki makaleKağıt Ev Mert Kimdir? Nejat Uygur Dizileri, Nereli
Sonraki makaleKağıt Ev Cemre Kimdir? Helin Kandemir Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here