Ana sayfa Oyuncular Kağıt Ev Halil Yılmaz Kimdir? Yaşar Uzel Dizileri

Kağıt Ev Halil Yılmaz Kimdir? Yaşar Uzel Dizileri

1
Yaşar Uzel Dizileri
Kağıt Ev Halil Yılmaz Kimdir?

Tecrübeli oyuncu Kağıt Ev Halil Yılmaz kimdir, canlandıran Yaşar Uzel oynadığı diziler, nereli, eşi ve kaç yaşında gibi diğer kişisel detaylar.

Kağıt Ev Oyuncu Kadrosu konusuna buradan gidebilirsiniz.

Kağıt Ev Halil Yılmaz Kimdir?

Nihal Koldaş’ın canlandırdığı Gülsüm Yılmaz‘ın eşidir. Onlarda yaşını başını almış, hayatlarında pek çok şeyler uğraşmış insanlardır, sıra küçükleriyle uğraşmakta.

Yaşar Uzel kimdir?

Yaşı:25 Mayıs 1970
Boyu:1,75 m
Kilosu:70 kg
Nereli:Diyarbakır
Eşi:Bilinmiyor, yok.

Yıllardır pek çok yapımda bulunan oyuncu 1970 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Şivesi ve fiziksel özellikleri ile onu daha çok aile büyükleri rolünde görüyoruz.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, ilk olarak 1996 yılında yayınlanan ve hepimizin çok sevdiği Şener Şen‘in filmi Eşkıya filmde 4. polis olarak rol aldı.

Daha sonra ise 1999-2000 yıllında yer aldığı Zilyoner dizisinde tam 59 bölüm Hasan karakterini canlandırdı. Elbette bu da kariyerinde güzel bir gelişmeye neden oldu, tabi değerli bir tecrübe de elde etti. Fakat yaklaşık 10 yıl gibi bir süre ekranlardan uzak kaldı ve Memlekette Demokrasi Var isimli film ile 2010 yılında yeri döndü

2016 yılında yer aldığı Cesur Yürek dizinde ise Rasim karakteri ile 21 bölüm yer aldı, böylelikle kariyeri biraz daha hareketlenmeye başladı. Kendisi toplamda 7 projede yer almıştır.

Yaşar Uzel dizileri, oynadığı diziler

  • Davetsiz
  • Cesur Yürek
  • Zilyoner
Önceki makaleKağıt Ev Gülsüm Yılmaz Kimdir? Nihal Koldaş
Sonraki makaleKağıt Ev Çetin Kimdir? Bülent Gültekin Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here