Ana sayfa Oyuncular Kağıt Ev Çetin Kimdir? Bülent Gültekin Dizileri

Kağıt Ev Çetin Kimdir? Bülent Gültekin Dizileri

3
Bülent Gültekin Dizileri
Kağıt Ev Çetin Kimdir?

Yakışıklı karakter Kağıt Ev Çetin kimdir, canlandıran Bülent Gültekin oyuncu, oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer merak edilenler.

Kağıt Ev Oyuncu Kadrosu konusuna buradan gidebilirsiniz.

Kağıt Ev Çetin Kimdir?

Kendisi Gülsüm Yılmaz‘ın ve Halil Yılmaz‘ın oğludur. Genç yaşlarında pek çok hedefi olan biridir. O da ne olduğunu anlamadan olayların içerisinde kendisini bulur.

Bülent Gültekin kimdir?

Yaşı:
Boyu:1,79 m
Kilosu:70 kg
Nereli:İstanbul
Eşi:Bilinmiyor, yok.

Televizyon kariyerinde yeni olan oyuncu İstanbul’da doğmuştur, ne yazık ki yaşı ile ilgili bilgiye ulaşılamamıştır, ilerleyen günlerde ekleyeceğiz.

Kendisi ilk olarak tiyatro ile lise yıllarında Terakki Lisesi’ni okurken tanışmıştır. Burada yaklaşık 3 yıl boyunca çeşitli oyunlarda yer aldı ve daha sonra ise Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları’na girerek aynı şekilde burada da 3 yıl bulundu, böylelikle değerli bir tecrübe elde etti.

Bununla beraber Stanislavski, Brecht, Shakespeare ve Lorca oyunculuk eğitim çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca lisans eğitimi olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nü okumaktadır.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak kendisinin ilk dizi deneyimi bu dizidir, elbette yukarıda saydığımız geçmişinden dolayı oyunculuk tecrübesi vardır, kariyerinde başarılar diliyoruz.

Bülent Gültekin dizileri, oynadığı diziler

  • Oyuncunun ilk dizisi bu dizidir.
Önceki makaleKağıt Ev Halil Yılmaz Kimdir? Yaşar Uzel Dizileri
Sonraki makaleKağıt Ev İnci Kimdir? Tuğçe Aykut Oynadığı Diziler

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here