Ana sayfa Oyuncular Kağıt Ev Cemre Kimdir? Helin Kandemir Dizileri

Kağıt Ev Cemre Kimdir? Helin Kandemir Dizileri

0
Helin Kandemir Dizileri
Kağıt Ev Cemre Kimdir?

Merak edilen genç oyuncu Kağıt Ev Cemre kimdir, Helin Kandemir oynadığı diziler, boy kilo ve kaç yaşında gibi diğer kişisel detaylar.

Kağıt Ev Oyuncu Kadrosu konusuna buradan gidebilirsiniz.

Kağıt Ev Cemre Kimdir?

Karakterimiz Cihan ve Aylin‘in büyük kızıdır. Akıllı ve bir o kadar da güzel genç biridir, fakat özgüveni yüksek ve düşünceleri bazen tehlikeli olabilen biridir.

Babasını çok sevmektedir, onu aileden koparacak tehlikeye karşı çok sert bir önlem alır, ne yazık ki babasının sevgilisini öldürür. Hikaye de tam burada başlar.

Helin Kandemir kimdir?

Yaşı:2 Haziran 2004
Boyu:1,55 m
Kilosu:41 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok

Güzel oyuncu 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kendisi Leyla Şirin ajansının oyuncusudur, eğitim hayatına ve oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir, ve aktif olarak da rol almaktadır.

Kendisini ilk olarak 2017 yılında yayınlanan İsimsizler isimli dizide 13 bölüm Pelin Akıncı karakteri ile görüyoruz. Burada 13-14 yaşlarındayken canlandırdığı bu karakter ile hem değerli bir tecrübe kazanmış hem de kariyerinde önemli bir gelişme yaşamıştır.

Daha sonra Bir Litre Gözyaşı ve Hakan: Muhafız dizisinde yer almıştır. Fakat uzun süreçli olan ise 39 bölüm yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizidir, burada Kibrit karakterini canlandırması ile iyi bir karakter oyuncusu olduğunu da ön plana çıkarmış oldu.

Böylelikle tanınan bir isim haline gelmeye başladı. Genç oyuncu kariyerinin başından günümüze toplamda 7 projede yer almış, ve bunların pek çoğunda yüksek bölüm sayısına ulaşabilmiştir.

Helin Kandemir dizileri, oynadığı diziler

  • Doğduğun Ev Kaderindir
  • Hakan: Muhafız
  • Bir litre Gözyaşı
  • İsimsizler
Önceki makaleKağıt Ev Konusu, Hangi Kanalda? Günü ve Saati
Sonraki makaleKağıt Ev Melisa Kimdir? Bulut Teker Yaşı, Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here