Ana sayfa Genel Hekimoğlu ne zaman final yapıyor? Bitiyor mu?

Hekimoğlu ne zaman final yapıyor? Bitiyor mu?

1
Hekimoğlu Final bölüm?
Hekimoğlu ne zaman final yapıyor?

Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu ne zaman final yapıyor, bitiyor mu yani final bölüm belirlendi. İşte final tarihi hakkında bilinenler.

Ekranların sevilen dizisi, farklı yapısı ile epey bir seyirci toplamayı başarmıştı. En önemlisi ise az masraf ile çok gelir elde etmesiydi. Bundan dolayı uyarlandığı yapımdan çok daha uzun bölümlere ve bölüm sayısına sahip oldu. Yine de, konunun sınırlı olması ve ilginin başka dizilere dağılması ile final vakti yaklaştı.

Hekimoğlu ne zaman final yapıyor?

51. bölüm, final bölüm olarak karşımıza çıkacak. Yani 18 Mayıs 2021 tarihinde ekranlara veda etmesi bekleniyor. Sonuç olarak haftaya yayınlanacak 50. bölüm ve sonraki hafta yayınlanacak 51. bölüm ile toplamda 2 bölüm geriye kaldı, daha sonra ekranlara veda edecek.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere dizi zaten kısıtlı konuya sahip olan uyarlama bir yapımdı. Fakat, Kanal D ekranlarında çok az tutan dizi olması sebebi ile, ve bu dizinin beğenilmesi ile 50 üzeri bölüm çekildi, ki bu günümüz dizilerini incelediğimiz zaman gayet güzel bir bölüm sayısı. Elbette, bu diziyi seven kitle bu duruma Twitter üzerinden biraz, özellikle sıradan aşk dizisi sevmeyen kitle.

Kanal D ekranlarına elbette yeni projeler ve diziler gelecek, önceki senelerde olduğu gibi. Kanal D’nin yeni dizileri geldiği zaman sizler ile paylaşacağız. Bakalım kanal bu duruma nasıl bir önlem alacak.

Sizler bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Final doğru bir karar mı?

Önceki makaleEşkıya EDHO 6. Sezon Finali Ne Zaman? Tarihi
Sonraki makaleAşkın Tarifi Dizi Konusu Nedir? Oyuncuları Kimler?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here