Ana sayfa Genel Eşkıya EDHO 6. Sezon Finali Ne Zaman? Tarihi

Eşkıya EDHO 6. Sezon Finali Ne Zaman? Tarihi

0
Eşkıya EDHO 6. Sezon Finali Ne Zaman?
Eşkıya EDHO 6. Sezon Finali

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yani EDHO 6. sezon finali ne zaman olacak, sezon finali tarihi gibi merak diğer merak edilenler.

Sıradan aşk dizilerinin arasından kolaylıkla sıyrılabilen ve 200’e yakın bölüm yayınlanan dizi 6. sezon final tarihi nihayet belli oldu, tüm hazırlıkla sezon finaline göre yapılacak.

EDHO 6. Sezon Finali Ne Zaman Yayınlanacak?

22 Haziran 2021 tarihinde yayınlanacak olan 200. bölüm ile 6. sezonu sonlandırmış olacak. Bu bölüm baz alınarak kalan 6 bölüm dizayn edilecek.

Günde küçük oynamalar olabilir, fakat 200. bölümde sezonu sonlandıracağı kesindir. Muhtemelen günde de bir değişiklik olmayacaktır, takvimi incelediğimiz zaman 22 Haziran tarihinin Salı gününe denk geldiğini görüyoruz. Zaten bu dizimiz de her Salı 20:15’de ATV ekranlarında çıkmakta.

2017 yılında hem Mersin Altın Palmiye Ödülleri hem de Moon Life Dergisi Ödülleri’nden Yılın En İyi Dizisi ödülünü alarak zaten o yıllarda adından çokça söz ettirmişti. Bu başarısına devam eden dizi, şuanda 194. bölüm sayısına ulaşmıştır. Bunun üzerine halen izlemekte olan geniş bir kitleye sahiptir.

Bu kitlesinden dolayı 200. bölüm sadece 6. sezon finali olacak, yani dizi kararlı bir şekilde yeni sezon hazırlıklarına başladı bile, bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.

2017 yıllında, yani o yıllarda adından çok söz ettirse de, sanki son sezon tansiyon biraz düştü. Yine de seven büyük bir kitlesi takip etmeye devam ediyor.

Sizler dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bu sezon nasıldı?

Önceki makaleCamdaki Kız Levent Kimdir? Tuğrul Tülek Dizileri
Sonraki makaleHekimoğlu ne zaman final yapıyor? Bitiyor mu?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here