Ana sayfa Oyuncular Emre Kıvılcım kimdir? Dizileri, Eşi, Yaşı

Emre Kıvılcım kimdir? Dizileri, Eşi, Yaşı

0
Emre Kıvılcım Biyografi
Emre Kıvılcım kimdir

Sevilen dizi oyuncusu Emre Kıvılcım kimdir, ayrıca oyuncu hakkında diğer merak edilen Emre Kıvılcım oynadığı diziler, kaç yaşında ve eşi gibi diğer detaylar.

Emre Kıvılcım kimdir?

Yaşı:2 Eylül 1990
Boyu:1,82 m
Kilosu:76 kg
Nereli:Malatya
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Elif dizisi ile tanıdığımız yakışıklı oyuncu 1990 yılında Malatya’da doğmuştur. Kendisi bekar olarak bilinmektedir, ayrıca ilk olarak kimya mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Daha sonra ise bu iş güvenliği alanında yüksek lisans yapmıştır, fakat oyuncu olmak istemesi ile bu alana yönelmiştir.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde burslu bir şekilde oyunculuk eğitimlerine devam eden oyuncu nihayet ilk yapımı olan Zeytinyağlı Yiyemem Aman isimli filmde 2014 yılında yer almıştır.

İlk yapımının ardından kariyerinde çok önemli bir değişiklik yapacak olan Elif dizisinde rol almaya başlamıştır, burada 2014-2017 yılları arasında Selim Emiroğlu karakteri ile tam 271 bölüm yer almıştır, bu hem ona çok değerli bir tecrübe kazandırmış hem de tanınmasını sağlamıştır.

Daha sonra ise yaklaşık 4 filmde yer almış ve Adı: Zehra isimli dizide 14 bölüm Genco Yaman karakteri ile yer almıştır. Kendisi kariyerinin başından günümüze toplamda 7 projede yer almıştır.

Emre Kıvılcım dizileri, oynadığı diziler

Önceki makaleGünlük Dizi Programı – Takvimi
Sonraki makaleEngin Altan Düzyatan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here