Ana sayfa Oyuncular EDHO Musa Kimdir? Sinan Sicimoğlu Dizileri, Yaşı

EDHO Musa Kimdir? Sinan Sicimoğlu Dizileri, Yaşı

0
Sinan Sicimoğlu Dizileri, Yaşı
EDHO Musa Kimdir?

Yeni genç karakter Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, EDHO Musa kimdir ve oyuncu Sinan Sicimoğlu oynadığı diziler, yaşı, boyu ve instagram detayları.

EDHO Musa Kimdir?

Diziye 191. bölüm ile yeni katılan genç oyuncu, karşımıza kendi gibi genç ve gözü pek biri olarak çıkacak. İlerleyen bölümler ile karakter hakkında bilgiler öğrenilmeye başlar. Bakalım bu karakterimizin gidişatı ilerleyen bölümlerde nasıl olacak, aşağıdan kendisi hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sinan Sicimoğlu kimdir?

Yaşı:1990
Boyu:1,79 m
Kilosu:73 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Kariyer basamaklarını emin adımlar ile çıkan genç oyuncu 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aynı şekilde lise eğitimini de bu şehirde tamamlamıştır.

Sinan Sicimoğlu instagram adresi: sinansicimoglu

Daha sonra ise üniversite eğitimi için Philadelphia’daki Drexel Üniversitesi‘ne giderek eğitimini burada tamamlamıştır. Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, kendisi ilk olarak 2019 yılında gösterime giren New York in New York isimli yapımda bulunmuştur.

Yani bulunduğu yapımların bazıları yabancı bazıları ise yerlidir. Daha sonra ise 2020 yılında Warrior ve Yeni Hayat dizilerinde yer almıştır, böylelikle tanınırlığı artmış ve buradan değerli bir tecrübe elde etmiştir.

2021 yılında ise Road of Dreams filmi ile yine değerli bir tecrübe daha elde etmiştir, daha sonra ise bu dizide yer almaya başlamış ve aynı yıl Camtavanlar dizisinde Necmi karakteri ile yer almıştır.

Kendisi henüz başrol, veya uzun süreçli bir rolde yer almasa da üstlendiği rolleri güzel bir şekilde canlandırarak ileride gelecek olan rollerin önünü açmaya devam ediyor. Kendisi toplamda 6 projede yer almıştır.

Sinan Sicimoğlu dizileri, oynadığı diziler

  • Camtavanlar
  • Yeni Hayat
  • Worrior
Önceki makaleAndropoz Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleKalp Yarası Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here