Ana sayfa Genel Camdaki Kız Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Camdaki Kız Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Camdaki Kız Yönetim Kadrosu
Camdaki Kız Senaristi, Yapımcısı ve Yönetmeni

Ekranların yeni merak edilen dizisi Camdaki Kız yönetmeni ayrıca senaristi ve yapımcısı gibi detaylı bilgiler ile karşınızdayız.

Özellikle sıradan aşk dizilerinden sıkılmış olanların yeni durağı olan dizinin biraz daha merak uyandırıcı bir hikayeye sahip. Bu da dizi için artı bir avantaj olarak görünüyor.

Bakalım ilerleyen bölümlerde bu tempoyu tutturabilecek mi, çünkü pek çok seyircinin beklentisi bu yönde.

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Camdaki Kız Yönetmeni

Başarılı yönetmen Nadim Güç ismini görmekteyiz. Kendisi daha önce 6’dan fazla projede yönetmen olarak çalıştı. Bundan önce de Oyunbozan ve Kaçak Gelinler dizilerinde yardımcı yönetmen olarak çalışmıştı.

Yönetmen olarak çalıştığı projeler arasında Çocukluk, Kadın ve Anne gibi diziler yer almakta. Değerli yönetmen artık Camdaki Kız dizisinde yönetmen olarak görev yapacak.

Camdaki Kız Senaristi

Senarist tarafında kalem tutan isim henüz belli değildir. Yanlış bilgilendirmeye sebebiyet vermemek için resmi açıklama gelene kadar bekleyeceğiz.

Sonrasında yazımızı güncel hale getireceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Camdaki Kız Yapımcısı

Dizinin yapımcı şirketi OGM Pictures oldu. Oldukça tecrübeli isimlerin bir araya gelmesi ile sağlam temeller üzerine kurulu başarılı bir şirkettir.

Daha önce şirket olarak arkasında durdukları yapımlara örnek vermek gerekirse: Masumlar Apartmanı, Atiye, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda gibi efsane dizileri söyleyebiliriz.

Yapımcı koltuğunda oturan isim ise Onur Güvenatam oldu. Tecrübeli isim, dizinin ihtiyaçlarına cevap vermek için elinden geleni yapacaktır.

Gibi pek çok akılda kalıcı yapımın, yapımcılığını üstlenmiştir. Yani başarılı yapım şirketleri arasında adı sürekli olarak anılmaktadır. Bakalım dizinin aksiyon sahnelerini ne kadar destekleyecek.

Önceki makaleMasumiyet Ela Kimdir? İlayda Alişan Boyu, Yaşı
Sonraki makaleArıza Dizisi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here