Ana sayfa Oyuncular Camdaki Kız Tako Kimdir? Hamza Yazıcı Boyu, Yaşı

Camdaki Kız Tako Kimdir? Hamza Yazıcı Boyu, Yaşı

0
Hamza Yazıcı Boyu, Yaşı
Camdaki Kız Tako Kimdir?

Sevilen karakter Camdaki Kız Tako kimdir ve canlandıran Hamza Yazıcı dizileri, annesi, boyu ve sevgilisi gibi oyuncu hakkında diğer bilgiler.

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu konusu için buraya gidebilirsiniz.

Camdaki Kız Tako Kimdir?

Rafet‘in çalışanlarından biridir, fakat diğerlerinden farklı olarak bu çalışanına daha yakından, adeta sağ koludur. Kendisini geliştirmek adına Rafet‘in yanında durmayı seçmiştir.

Yani bu davranışları, patronuna olan yakınlığı gayet bilinçli bir şekilde yapılan hareketlerdir. Rafet çok güçlü bir insan olduğu için, kendisini de güçlü biri yapacağını düşünür ve bu yüzden yanından hiç ayrılmaz.

Hamza Yazıcı kimdir?

Yaşı:1992
Boyu:1,28 m
Kilosu:37 kg
Nereli:Beyoğlu, İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

1992 yılında Beyoğlu’nda doğan sevilen oyuncu 2008 yılından günümüze tiyatro ile uğraşmaktadır. Kendisini genel olarak komedi yapımlarında görüyoruz, ayrıca annesinin adını araştırdığınızı biliyoruz fakat bu ada ulaşılamamıştır.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, kendisini ilk olarak 2015 yılında Çılgın Kamp isimli filmde görüyoruz, o yıl yani 2015 yılında toplamda 3 filmde yan rollerde yer alarak kariyerindeki ilk televizyon deneyimlerini yaşamıştır, bu filmden bir diğeri ise Polis Akademisi: Alaturka filmiydi.

Daha sonra ise 2017 yılında yer aldığı Kolonya Cumhuriyeti adlı yapımdaki uzaylı rolü ile de oldukça sevilmişti. Fakat kariyerinin asıl ilerlemesini 6 bölüm Güldür Güldür Show‘da ve 74 bölüm Çok Güzel Hareketler 2.Kusak komedi yapımında rollerde yer alarak elde etmiştir.

Buradaki sempatik ve komik tavırları ile, bu yapımlar sayesinde bilinen komedi oyuncuları arasına girmiştir. Tabi, ülkemizdeki bu komedi kıtlığı ile de, bu oyuncu da ne yazık ki şuanda ağır drama içeren bir yapımda, yani bu yapımda yer alıyor. Kendisi toplamda 10 projede yer almıştır, oyuncuya kariyerinde başarılar dileriz.

Hamza Yazıcı dizileri, oynadığı diziler

  • Çok Güzel Hareketler 2.Kusak
  • Güldür Güldür Show
  • Görevimiz Komedi
Önceki makaleCamdaki Kız Döndü Kimdir? Feri Baycu Güler Dizileri
Sonraki makaleCamdaki Kız Billur Kimdir? Merve Polat Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here