Ana sayfa Oyuncular Camdaki Kız Selen Kimdir? Selma Ergeç Dizileri

Camdaki Kız Selen Kimdir? Selma Ergeç Dizileri

0
Selma Ergeç Dizileri
Camdaki Kız Selen Kimdir?

Güzle oyuncu Camdaki Kız Selen kimdir ve canlandıran Selma Ergeç oynadığı diziler, boyu, yaşı ve eşi gibi diğer kişisel ayrıntılar.

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu konusu için buraya gidebilirsiniz.

Camdaki Kız Selen Kimdir?

Rafet‘in biricik kızıdır, biricik diyorum çünkü onun her işine yaramaktadır, şirketinin çıkarlarını korumakta, aile ilişkilerini düzeltmekte ve daha pek çok şeye faydası dokunmaktadır.

Yani babası Rafet‘in sağ kolu diyebiliriz. Güler yüzlü ve zeki bir kadın olması ile elinden pek çok iş gelir, diğer şirketler dahi onu tanır ve sorunları düzeltmek için onunla iletişime geçerler.

Selma Ergeç kimdir?

Yaşı:1 Kasım 1978
Boyu:1,78 m
Kilosu:53 kg
Nereli:Hamm, Almanya
Eşi, Sevgilisi:Can Öz (e. 2015)

1978 yılında Almanya’da dünyaya gelen güzel oyuncu hem mankenlik hem de oyunculuk yapmaktadır, fakat oyunculuk son zamanlarda çok daha yoğundur. Kendisi ilk olarak yurtdışında tıp fakültesi okumaktaydı, fakat oyuncu olmak istemesinden dolayı ve önüne böyle bir fırsat çıktığı için buradan ayrıldı.

Ayrıca Best Model of Turkey güzellik yarışmasında da derecesi vardır. Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak kendisini ilk olarak 1997 yılında yayınlanan Böyle mi Olacaktı adlı tv serisinde görüyoruz.

Burada elde ettiği ilk tecrübe ile beraber 2007 yılına kadar birkaç filmde ve mini dizide yer aldı. 2007 yılında ise 2 yıl boyunca Asi dizisinde Defne Kozcuoğlu karakterini tam 71 bölüm canlandırdı.

Elbette bu da hem onun tanınmasında yani kariyerinin ilerlemesinde çok etkili oldu hem de ona çok değerli bir tecrübe bıraktı. Daha sonra ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hatice Sultan karakterini 102 bölüm canlandırması ile artık tanınan bir oyuncu haline geldi. Oyuncu kariyerinin sonunda günümüze toplamda 19 projede yer alarak tecrübeli oyunculardan biri haline geldi.

Selma Ergeç dizileri, oynadığı diziler

  • Yaşayamayanlar
  • Vatanım Sensin
  • Gönül İşleri
  • Muhteşem Yüzyıl
  • Asi
  • Körfez Ateşi
  • Şöhret
  • Yarım Elma
  • Böyle mi Olacaktı
Önceki makaleCamdaki Kız Hafize Kimdir? Nihal Menzil Yaşı, Eşi
Sonraki makaleCamdaki Kız Döndü Kimdir? Feri Baycu Güler Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here